MODA - STİL ÖNERİLERİ

Sezonun trendi kruvaze ceket nasıl giyilir?

Bu sezonun en favori trendlerinden biri çift düğmeli anlamına gelen kruvaze ceketler ve ceket elbiseler. Bazen şık bir ofis kombininde bazen de bir partide rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bu ceketleri nasıl giyebileceğinizle ilgili önerilerimiz ise yazının devamında…

profil
BT Ekip
16.03.2017
Sezonun trendi kruvaze ceket nasıl giyilir?

Ceket elbiselerinizi topuklu bir ayakkabı ve ufak bir çanta ile kullanarak şık ve seksi bir kombin oluşturabilirsiniz. Ceket kesim daha maskülen bir duruşa sahip olduğu için daha feminen parçalarla bir araya gelerek zıt bir uyum sağlayacaktır ve iddialı bir stil ortaya koyacaktır. Siyah beyaz gibi daha ana renkler de kombinin etkisini arttırabilir. Bu tip kombinlerde renk açısından fazla renkli parçalara yönelmemekte fayda var.

Ceket-Marella, Çanta-Vakko, Ayakkabı-Max Mara, Küpe-Twist

Sezonun trendi kruvaze ceket nasıl giyilir?

Ceketlerin olmazsa olmazlarından biri de takım olarak pantolonlarla kullanıldıkları formlarıdır. Eğer kırmızı pembe gibi canlı bir renkte seçtiğiniz bir takımınız varsa topuklu ile özel bir gecede kullanabileceğiniz gibi sırt çantası ve spor bir ayakkabı ile de günlük stile uyarlamanız mümkün. Böyle bir kombin sizi hem ciddi ama bir o kadar da eğlenceli ve stil sahibi gösterecektir. 

Ceket ve Pantolon-Zara, Çanta-Forever New, Ayakkabı-Vakko, Küpe-İpekyol

Sezonun trendi kruvaze ceket nasıl giyilir?

Ceketlerin maskülen havasını kırmak ve daha seksi göstermek için ceket elbise tercih edebileceğiniz gibi şık ve romantik bir görünüm için de daha pudra tonlarında renklerle ve romantik formda etek ve topuklularla kombinleyebilirsiniz. Bu tip kombinleri özellikle ofis ortamlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lacivert, siyah, beyaz gibi renkler yine bu tip kombinlerde iyi uyum sağlayacak seçenekler arasında…

Etek-Machka, Çanta-Marella, Kolye-Koton

Sezonun trendi kruvaze ceket nasıl giyilir?

Bir ceketin en iyi uyum sağladığı parçalardan biri de sokak stilinin kült parçalarından sayılan denim parçalardır. Dilediğiniz formda bir kot pantolon ve düz taban bir bot ile kullanarak spor bir kombin oluşturabilirsiniz. Renklerde taba, asker yeşili gibi daha sizi sakin gösterecek ama renksiz de durmayacak renk ve tonlarına başvurabilirsiniz. Koşturmacalı bir gün için ideal bir kombin tipi olabilir. Bu tip kombinlerde bir tık daha gösterişli takılar seçmekten de çekinmeyin! 

Ceket-Mango, Pantolon ve Çanta-İpekyol, Bot-adl, Kolye-Mango

Sezonun trendi kruvaze ceket nasıl giyilir?
Önceki ve Sonraki
Haberler