MODA - STİL ÖNERİLERİ

Kot etek kombinleme rehberi

Kot etekler dolabınızın hem spor hem şık kombinler için kurtarıcı parçasıdır. Bu zamansız parçanın birbirinden farklı model ve kesimlerini en doğru şekilde kombinlemenin yollarını yazdık.

profil
BT Ekip
09.03.2018
Kot etek kombinleme rehberi

Özellikle geçtiğimiz yıl yırtık kot pantolonlar geri dönüş yaşamıştı. Peki bu trend neden kot eteklere de yansımasın? Salaş bir hava katan bu detaya biraz şıklık katmak için blazer ceketle kombinleyebilirsiniz. Özellikle bu sezon çok gördüğümüz ekose blazer'lar bizim favorimiz. İçinize giyeceğiniz bluzun ise her zaman sade olmasına özen gösterin. 

Etek-Bershka, Blazer-Zara, Ayakkabı-Divarese

Kot etek kombinleme rehberi

Kot, ağırlığı ve yapısıyla kimi zaman kombinlemesi zor bir kumaş olabilir. Eğer daha uzun, bol bir kot etek giyiyorsanız bluzunuzda daha üstünüze yapışan trikolar tercih edin. Boyunuzu uzun göstermek için ise mutlaka topuklu ayakkabıyla kombinleyin. Bu kombini rahatlıkla ofis stilinize uyarlayabilirsiniz.

Etek-Sandro, Bluz-Network, Ayakkabı-İpekyol

Kot etek kombinleme rehberi

Çabasız bir şıklık arayışında iseniz her zaman elinizin altında olacak bir kombin önerisiyle karşınızdayız! Mini bir kot eteği bol kesim bir kazak ya da sweatshirt ile kombinleyin. Şık bir bootie ya da spor ayakkabı... Nasıl hissediyorsanız ayakkabı tercihinizi o yönde kullanın!

Etek-H&M, Sweatshirt-Zara, Bot-Karen Millen, Spor ayakkabı-Adidas

Kot etek kombinleme rehberi
Önceki ve Sonraki
Haberler