MODA - DÜĞÜN
Jenny Packham'dan romantik gelinler Jenny Packham çiçeklerle bezenmiş bir podyumda yeni gelinlik koleksiyonunu tanıtarak herkesi bir kez daha büyüledi. Packham'In tasarımları romantik detayları seven gelinlerin tercihi olacak.
Jenny Packham'dan romantik gelinler
Jenny Packham'dan romantik gelinler
Yaz mevsimi aynı zamanda düğün mevsiminin de habercisi olduğundan pek çok gelinlik markası da koleksiyonlarını gün yüzüne çıkarmaya başladı. Bunlardan biri de Jenny Packham oldu...

Modanın her dalında olduğu gibi birkaç sezondur gelinlik konusunda da daha minimal ve sade çizgilerin öne çıktığını görüyoruz.

Packham da bu sezon kabarık olmayan modellerin üzerine gitmiş ve dantel, güpür ve işleme gibi detaylardan uzak kalarak daha sade bir koleksiyon ortaya koymuş. Gelinlikleri öne çıkaran tek detay parlak işlemeler ancak onlar bile az miktarda kullanılarak gelinliklerin sade tavrı bozulmamış.

Açılışta gelinliklerde sade kumaşları hareketlendirmek ve gelinliği biraz daha öne çıkarmak adına sırt, omuz ve göğüs kısımlarında gümüş ışıltılı detaylar kullanılmış. Packham’ın gelinleri adeta bir peri kızına dönüşüyor çiçekler arasında. 


Önceki ve Sonraki
Haberler