MODA - ALIŞ - VERİŞ Swarovski'den bahara merhaba Doğanın yeniden uyanışından ilham alan Swarovski'nin yeni kampanyasında yine Karlie Kloss yer alıyor.
profil
BT Ekip
11.03.2018
Swarovski'den bahara merhaba

Swarovski zarif ve göz alıcı motiflere sahip başarılı bir takı koleksiyonu oluşturmak için İlkbahar/Yaz koleksiyonunda kelebeklerin şiirsel estetiğini yeniden ziyaret ediyor.

Modern ve hayat dolu Light Orchid ailesi, tamamen göz alıcı ve çarpıcı bir kolye ve dört parmak yüzük ile markanın efsanevi işçiliğini ön plana çıkarıyor. Çok yönlü uzun kolye, çıkartılabilir uzun zincir kolyesi sayesinde abartısız bir görünüm için sade bir tork olarak kullanılabilir. Oldukça romantik Lilia ailesi, yumuşak pembe altınla birleştirilen ışıltılı pembe Swarovski kristallerinin canlı paletiyle ilkbaharın ruhunu yansıtıyor. Asimetrik küpeler, Y-kolye ve üst üste takılabilen yüzükler gibi moda silüetler, bu ürün seçkisini birçok görünüm ve ortamla uyumlu kılıyor.

Zengin bir renk cümbüşü ve kadınsı parçalara sahip Swarovski, çok yönlü kadının istediği zaman, istediği görünümle ve istediği ortamda aradığı ışıltılı dokunuşa ulaşabilmesini sağlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler