MODA - ALIŞ - VERİŞ Sevgililer Günü için son dakika hediye fikirleri 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, buseterim.com.tr olarak erkek okuyucularımızı da düşündük ve sevdiklerinizi mutlu edecek hediye önerileri derledik.
profil
BT Ekip
11.02.2016
Sevgililer Günü için son dakika hediye fikirleri

Nostalji tutukusu bir kadın için vintage bir takı, ayna, gözlük gibi anısı olan parçalar çok doğru bir seçim olacaktır. Ya da vintage tarzda bir ayakkabı, ceket, şapka ile de onu sevindireceğinize eminiz. 

Palto-Mango, Şapka ve Çanta-Yargıcı, Ayakkabı-Hotiç, Ayna-H&M Home, Takılar-AU Vintage

Sevgililer Günü için son dakika hediye fikirleri

Toptantıdan toplantıya koşan, işine tutkuyla sarılan kadınlar için şık bir ceket, fular, çanta ya da ayakkabı güzel bir seçim olabilir. Malum onun en çok ihtiyacı olan aslında kıyafet ve aksesuar! Makyaj malzemeleri ya da sevimli bir Mouse ile de onu sevindirebilirsiniz.

Çiçekli çanta-Fonfique, Çanta-İpekyol, Allık-Dior, Mouse-Logitech, Ceket-Urban Femme, Fular-Furla, Ayakkabı-Zara

 

Sevgililer Günü için son dakika hediye fikirleri

Çantası sırtında, macerayı seven ve sık sık doğa gezilerine katılan özgür ruhlu kadınlar için battaniye, yağmurluk gibi kullanışlı hediyeler anlamlı olabilir. Alternatif olarak saat, şapka gibi aksesuarlar ya da bir gezginin olmazsa olmazı fotoğraf makinesi, termos, kulaklık da onun gezilerinde yanından ayırmak istemeyeceği parçalar arasında yerini alacaktır.

Battaniye ve Saat-Yargıcı, Fotoğraf Makinesi-Lomography Diana, Yağmurluk-Mavi, Kartpostal-PaperSt.Co, Kulaklık-UrbanEars

 

Sevgililer Günü için son dakika hediye fikirleri

Yağmurlu bir hava, 'kitabım ve kahvem' mottosunu benimseyen romantik kadınlar için hediyelerin başında sevimli pijamalar, terlikler gelir.  Şık bir termos, çorap ve uyku bandı gibi alternatifleri de bir araya getirebilirsiniz. Evi için ise güzel bir koku ya da yastık iyi bir seçenek olabilir.

Yastık ve Uyku Bandı-H&M Home, Terlik ve Pijama-Oysho, Koku-Zara Home, Termos-Starbucks, Çorap-VS PINK, Kartpostal-PaperSt.Co
 
Sevgililer Günü için son dakika hediye fikirleri
Önceki ve Sonraki
Haberler