MODA - ALIŞ - VERİŞ Mango gerçek aşkın peşinde Mango, yakında yayınlanacak reklam kampanyasında öne çıkacak dördüncü trendini True Romance adıyla modaseverlere sunuyor.
profil
BT Ekip
21.04.2016
Mango gerçek aşkın peşinde

Sırasıyla Kendall Jenner, Liu Wen ve Karlie Kloss tarafından sunulan Tribal SpiritSoft Minimal ve New Metallics trendlerini takiben, Mayıs ayındaki yeni koleksiyonda beyazın sahne aldığı, yazın romantik ruhu ortaya çıkıyor.

Bu kez, yeni trend Mathilde Brandi ve Steffy Argelich tarafından temsil edilecek. 

Maksi bluzlar, dantelli tül elbiseler, transparanlar ve fırfırlar, net hatlarla feminen ve ince giyimi öne çıkarıyor. Saf beyaz denge, ince zevk ve ağırbaşlılık katarak kendisini "tüm kıyafet" stillerinde hissettiriyor. Pamuklu, şifon ve tül gibi kumaşlar yazın dokunuşunu ekleyerek bu mevsime özgürlük getiriyor.

Mango, mağazalarını iki haftada bir son trend kıyafetlerle her ay o anki trendi en iyi tanımlayan yüzü ön plana çıkararak farklı bir reklam kampanyası başlatmaya dayalı strateji değişikliğine devam ediyor. Mango Şubat ayı başında uygulamaya koyduğu bu yeni stratejiyle, tüm mağazalarında trend olan ürünleri sunarak ve reklam medyası ve araçlarını dijital çağa uyarlayarak hızlı moda dünyasının hızına ayak uyduruyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler