MODA - ALIŞ - VERİŞ Erkeklere özel hediye rehberi 14 Şubat Sevgililer Günü için hala ne alacağına karar veremeyenlerden misiniz? Erkek arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için küçük bir hediye rehberi hazırladık. Teknolojik, maceraperest, sportif... Her ruh haline göre hediye önerileri yazımızda saklı.
profil
BT Ekip
12.02.2016
Erkeklere özel hediye rehberi

Maceraperest bir erkek için ideal hediyelerin başında hoparlör ve GoPro gibi hem yaşadığı deneyimleri kaydedebileceği hem de müzik dinleyerek keyifli yolculuklar yapabileceği elektronik aletler gelebilir. Onun dışında sırt çantası ve yağmurluk gibi olmazsa olmaz giyim ve aksesuar parçalarını da düşünmekte fayda var. 

Yağmurluk-Tommy Hilfiger, Bere-Beymen Club, Hoparlör-Jam, Kamera-Go Pro, Çanta-Mavi
 
Erkeklere özel hediye rehberi

İşkolik bir plaza erkeği için ise ofis ortamındaki karizmasını ikiye katlayacak hediye alternatiflerinin başında şık bir gözlük, ayakkabı ve parfüm ya da vücut bakımı ürünleri gelebilir. Onun dışında en klasikleşmiş hediyelerden biri olan kalem de hala alternatif olacak kadar popüler merak etmeyin! 

Ceket-Tommy Hilfiger, Gözlük- Linda Farrow, Ayakkabı-İnci Deri, Parfüm-Mavi Jeans, Kalem-Parker, Traş kremi-L'Occitane  
Erkeklere özel hediye rehberi

Spor düşkünü beyler için hem günlük hayatta hem sporda kullanabileceği şık bir çanta iyi bir alternatif olabilir. Yine bakım ürünleri ya da bir kulaklık spor yaparken oldukça işine yarayacaktır. Ama siz tercihinizi giyim ve aksesuardan yana yapmak istiyorsanız en iyisi spor bir ayakkabı ve bere.

Çanta-Tommy Hilfiger, Bere-DSquared, Vücut Losyonu-Dior, Kulaklık-Marley, Ayakkabı-Tods
Erkeklere özel hediye rehberi

Teknoloji düşkünü bir erkeğe ilk akla gelen hediyelerin başında oyunlar, oyun konsolları, saat, kulaklık gibi trend parçalar geliyor. Onun dışında daha spor ve şık kesim bir kazak ya da Bvlgari Aqua gibi erkeksi bir koku tercih edebilirsiniz. 

Kazak-Kiğılı, Kulaklık-Philips, Parfüm-Bvlgari, Saat-Nacar
Erkeklere özel hediye rehberi
Önceki ve Sonraki
Haberler