MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dannijo'nun ilhamı 70'lerin moda ikonları

Danielle ve Jodie Snyder kardeşlerin oluşturduğu mücevher markası Dannijo, New York’ta özel bir lansmanda yeni Resort ve ilkbahar/yaz 2018 koleksiyonlarını tanıttı.

profil
BT Ekip
21.11.2017
Dannijo'nun ilhamı 70'lerin moda ikonları

Instagram’dan yakından takip ettiğimiz Danielle Snyder’ın kardeşi Jodie ile kurdukları mücevher markaları Dannijo yeni sezona hazır.

Resort koleksiyonunu “Alice Harikalar Diyarında"dan ilham alarak tasarlayan kardeşler, rengarenk, kristal parlaklığıyla gündüzden geceye kolayca uyarlanan bir seri hazırlamış.

İlkbahar/yaz koleksiyonunu yakından incelediğimizde ise Danielle ve Jodie’nin kendi günlük stillerinden ilham aldıklarını görüyoruz. Vintage parçaları adeta bir koleksiyoner edasıyla toplayan ve günlük stillerinde kombinleyen Danielle ve Jodie, 60 ve 70’lerin kesimlerinden ve renklerinden etkilenerek yeni koleksiyonu hazırlamış. Koleksiyonun en büyük ilham kaynağı ise Twiggy, Kate Moss ve Jane Birkin gibi moda ikonları…

 Koleksiyonda set şeklinde oluşturulan parçalarla küpe ve kolyenizi takım halinde, uyumlu bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler