MODA - ALIŞ - VERİŞ Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin Yılbaşı heyecanı yaklaşırken, buseterim.com.tr olarak erkek okuyucularımızı da düşündük ve burçlardan yola çıkarak sevdiklerinizi mutlu edecek hediye önerileri derledik.
profil
BT Ekip
13.12.2016
Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

En sevdiği renk kırmızıdır çünkü bu renk koç burcunun enerjisini ve cazibesini arttırır. Koç kadını, dantelsiz modern kıyafetleri sever. Sade, pratik ve hızlı oluşturulan stili tercih ederler. Ayakkabı konusunda şık fakat pratik olması çok önemlidir. Çok fazla aksesuar kullanmazlar ama gözlük ve saatten vazgeçemezler. 

1-4. Zara 5.Shiseido 6. Vepa 7.Ferre Milano 8.Casio 9.Mango 10. Prada 12. Zara 13. Furla 14. Prada 15. Dolce&Gabbana

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

En sevdikleri renk turuncu çünkü pozitif enerji ve eğlence veren bir renk. Boğa kadını, bol ve rahat kıyafetlerle kendilerine bir tarz oluşturmayı sever. Deri, süet ve keten gibi materyalleri daha sık kullanmayı tercih ederler. Canlı renklerden hoşlanırlar fakat parlak, fosforlu renkleri pek kullanmazlar. Kış aylarında yün şallar ve eldivenler gardıroplarının vazgeçilmez parçalarıdır.

1.Twist 2.Zeynep Tosun 3.Academia 4.Mango 5.Twist 6.İpekyol 7.Mango 8.Shiseido 9.ADL 10.Persol 11.Vepa 12. Mango 13.Casio 14.NARS 15. MAC

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

En sevdikleri renk sarı. Hem spor ve şık giyinmeyi seven ikizler kadını canlı ve birbiriyle uyumlu renkleri kombin etmekten çok hoşlanır. Sıcak havada ipek ve saten, kış aylarında ise kaşmir en sevdikleri materyaldir. Az sayıda aksesuar kullanmalarına rağmen ellerinde bulunan takılar oldukça şık parçalardır.

1-2.Mango 3.Beymen 4. Mango 5.Prada 6.Silk&Cashmere 7.Shiseido 8.Zara 9.Mehry Mu 10.Nars

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

Yengeç burcu, saflığın ve duygusallığın rengi olan beyazı sever. Tül, saten ve benzeri ince kumaşlar taşımayı çok seven yengeç kadınlarının giyiminde duygusallık fakat seksi görünüm ön plandadır. Büyük boyutlarda şapka takmayı severler. Aksesuar kullanmayı severler fakat favorileri inci takılardır. 

1.Selma Çilek 2.Network 3.Selma Çilek 4-5.Machka 6.Mango 7.Forever New 8.Mango 9.İpekyol 10-11. Forever New 12.Miu Miu  13.Koton 14. Prada 15.Rayban

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

Lüks ve asaleti temsil eden sarı Aslanların favori rengi. Özellikle gold tonlarını severek kullanırlar. Kıyafet tercihi olarak yün ve saten ağırlıklı bir gardıroba sahip olan aslan kadınları bütünüyle iddialı ve pahalı bir görünümden yanadır. Kış aylarında kürk ve etol tarzı giyinmeyi severler. Aksesuarlarında ise pırlanta ve gold kullanırlar.

1-3.Zara 4.Vekem 5.İnci 6.Mango 7.Mango 8.Dolce&Gabbana 9.Miu Miu 10. Vetrina 11.Twist 12.Mango 13.Bulova 14.NARS 15.MAC 16.MAC

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

Her daim temizliği ve sade şıklığı ile örnek gösterilen Başak burcu insanı aldığı kıyafetin çok yönlü olmasına dikkat eder. Çok farklı şekillerde kombinleyebileceği ve rahatlıkla her ortama adapte olabilecek kıyafetler önceliğidir.  Şatafat sevmez fakat zevk ve stil sahibidir, kalite onun için çok önemlidir. 

1-4.Zara 5.Divarese 6.Koton 7.Mango 8.Twist 9.Mango 10.Zara 11.Zara 12.Liu Jo 13.Rayban 14.Vogue

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

Moda konusunda tavsiyeye ihtiyaçları olmaz. Üstün zevkleri sayesinde kıyafet kombinlemekte ustadırlar. Pastel tonlar, uçuk pembe, uçuk mavi, beyaz, yeşil renklerle; zımbalı, materyalli nubuk ve süet süveterler favorileri arasındadır. Boncuklar, takılar, aksesuarlar vazgeçilmezleri arasındadır. Günlük hayatında sade şıklığı tercih ederken, özel günlerde göz alıcı ve kaliteli giyimi tercih ederler.

1-4.Zara 5.Mango 6.NARS 7.Prada 8.Zara 9.Mehry Mu 10.Furla 11.Prada 12.Rayban

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

Gizli ve esrarengiz konulara ilgi duyarlar. Ya hep ya hiç mantığıyla hareket etmeyi severler. Seksi, cazibeli, esrarengiz ve buğulu bakışlara sahiptirler. Kendine has tarz oluşturabilen fakat modayı takip etmeyi de ihmal etmeyen Akrepler; deri ceketler, deri eldivenler, kaşmir, kadife gibi kumaşları tercih ederler. 

1.Zara 2.Selma Çilek 3.Network 4.Mango 5-6.NARS 7-11.Liu Jo 8.Mango 9.Zara 10.Forever New 12.Mango 13.Zara 14.Silk&Casmere 15.İnci 16.Furla 17.Zara 18.Prada 19.Miu Miu

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

Portakal rengi, kahverengi, sarı tonları onları canlı tutar. Sportif kıyafetleri gardıroplarının vazgeçilmezi olur. Rahat kullanımlı tişörtler, hırkalar, montlar, spor ayakkabılar onları mutlu eder. Yay insanı, rahatlıktan ödün vermek istemezken, şık deri ceketler ve aksesuarlarla kıyafetlerini kombinlemeyi sever. 

1.Beymen 2.Machka 3.Beymen 4.Mango 5.Aquazzura 6.Mango 7.Urban Decay 8.Mango 9.Alexander Wang 10.Catto Catto 11.Mango 12.Miu Miu 13.Persol 14.Persol

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

Oğlakların favori rengi siyahtır. Kıyafetlerinde sadelikten yana tercih yaparlar ve iddialı olmaktan kaçınırlar. Sade, koyu renk ve rahatlığa önem veren oğlak kadınları kış aylarında kalın, uzun paltolar tercih eder. Natürel renklerde fular takmayı severler. Ayakkabı tercihinde ise genelde rahat botları kullanırlar. 

1.Arzu Kaprol 2.Mango 3.Twist 4.Forever New 5.Arzu Kaprol 6.Forever New 7.Mango 8.Twist 9.Twist 10.MAC 11-12.NARS 13.Elle 14.Arzu Kaprol 15.aDL 16.MAC

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

En sevdikleri renk mavidir çünkü mavi özgürlüğü, sonsuzluğu simgeler. Sade olduğu kadar modern ve pratik görünümlere sahip olan Kova kadını kıyafetlerinde cep detayını sever. Kimi zaman doğal renkleri oldukça parlak ayrıntılarla süslerler. Takıyı ve uzun fularları çok sık kullanırlar. 

1-2.Mango 3.Machka 4.Machka 5.Rayban 6.Mango 7.Pierre Cardin 8.Mango 9.MAC 10.Rayban 11.Zara 12.Vepa 13.Mehry Mu 14.Shiseido

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin

Balıkların en sevdiği renk olan mor, bu burca enerji vererek sezgilerini arttırır. Balık kadını, dikkat çeken, iddialı bir tarza sahip olmayı sevmez. Su burcu olması, jileli ve kapüşonları kıyafetler sevdiğini gösterir. Aksesuarları sade fakat oldukça şıktır. 

1.Zeynep Tosun 2.Mango 3.Arzu Kaprol 4.Machka 5.Miu Miıu 6.Twist 7.Note 8.Twist 9.Dolce&Gabbana 10.İnci 11.Shiseido 12.Note 13.Twist

Burcunuza göre yılbaşı hediyenizi seçin
Önceki ve Sonraki
Haberler