MODA - ALIŞ - VERİŞ Arzu Sabancı Koton için hazırladı Arzu Sabancı ve Koton güçlerini birleştirerek özel bir kapsül koleksiyona imza attı. Koleksiyon 67 parçadan oluşuyor.
profil
BT Ekip
14.03.2017
Arzu Sabancı Koton için hazırladı

Tüm dünyada popüler olan militer ve marin tarzlara modern ve özgün bir bakış açısı getiren ‘Arzu Sabancı for Koton’ koleksiyonu, feminenliği ön plana çıkaran militer çizgileri ve canlı renkleri modern bir tarzda yorumlayan marin tasarımları ile moda severlerin karşısına çıkıyor.

Arzu Sabancı, “Sadece ismimi verdiğim değil, tüm detayları ile keyifle ilgilendiğim, gerçekten çok içime sinen, gururla arkasında durduğum bir iş oldu. Umarım uzun yıllar birlikte yol almaya devam ederiz. Moda tutkunlarının yalnızca askıda beğenmelerini değil, üzerlerine giydiklerinde de iyi hissetmelerini sağlamak üzere her bir parça üzerinde özenle çalıştım” sözleriyle koleksiyonu anlattı.

Koleksiyon, dore ve lamenin önderlik ettiği işlemeler ve yıldız motifleri ile en zarif şekilde ortaya koyuyor. Koleksiyonda ön plana çıkan parçalarını ışıltılı işlemelerle süslenen militer parka, maskülenlikten feminenliğe yumuşak bir geçiş yapan kol detaylı poplin gömlek, sırt detaylı haki ceket oluşturuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler