İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Ay Terazi burcunda başlıyoruz yeni haftaya... Bu hafta 9 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay bizlere yenilikler sunacak. Yeni ayın yöneticisi Venüs, Retro olduğu için bu yenilikler geçmişte yapmak isteyip de yapamadıklarımız olabilir.

profil
Dolunay Karaca
08.10.2018
Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar, bu hafta farklı bir haftaya giriyoruz. Sizler özellikle iş konularında bir takım problemlerin içine sürüklenebilirsiniz. Aklınız bu yüzden sürekli olarak para mevzularına dalabilir, yeni alternatif iş konuları yaratmak, maddi imkanlarınızı geliştirmek ve elinizde olanı tutabilmek adına çalışacaksınız. Üstlerle veya patronlarınızla aranızda zorlayıcı bir hafta geçeceğe benziyor. Ailevi olarak yıpranmanız söz konusu. Hafta ortasında iletişim konuları, kısa seyahatler devrede olacak. Terazi yeni ayı sizlere fırsatlar sunacak. Var olan bir ilişkiyi daha iyi bir aşamaya taşımak, evlilik teklifi, yeni başlayan bir ilişki yaşanabilir. Venüs Retro sürecinden geçiyoruz; hemen atlamayın, biraz yavaş gidin ilişkilerinizde. Dev aynasından görmeyin her şeyi çünkü bu süreç bitince hayal kırıklıkları olmasın. Etrafınız hayli kalabalık ve dikkat çekicisiniz. Lider yönünüz ağır basıyor.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Boğa ve yükselen Boğalar, günlük yaşamınızda, rutin koşturmalarınızda, çalışma ortamınızda ne kadar zorlansanız da, bu zorluklar sizi yıldırmıyor tam tersi daha da azimli ve hırslı biri haline getiriyor. Terazi yeni ayı ile özellikle iş hayatınızda her şeye dört elle sarılmak, çevrenizdekilere savaş açmak, istemediklerinizi ayıklamak, ben seçilmem seçerim sözüyle bütünleşen ruh haliniz tavırlarınıza yansıyor. Aşk hayatınızda ise isteksizlik ve memnun olamama durumu hakim, bir takım zorluklar yaşanabilir, yaşça büyük birilerinden destek görebilirsiniz. Bekarsanız veya yalnızsanız flörtlere açık bir dönem olsa da, şu an tek istediğiniz güç ve hakimiyet olduğu için ilişkilerde erteleme söz konusu.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, aşk ve flörtlerde, ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşamamak için Terazi yeni ayını iyi değerlendirmeli, zorlukları kolaylaştırmak adına iyimser davranmalısınız, özellikle çocukları olanlar, çocuklarıyla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Güç savaşları, münakaşalar yaşayabilirler. Bu enerjiyi dönüştürerek spora harcamak, hobilerinize eğilmek farklı uğraşlar bulmak bir nebze de olsa sizi yatıştırmaya yarayabilir. İş ve para konularında ev, emlak gibi bir takım kazançlarınız gündemde, ailenizden birileri size destek olabilir, işinizi evinize taşıyabilir, kafanızı hesap kitap konularına yoğunlaştırabilirsiniz. Bu hafta genel olarak seyahatler için planlama yapmak mantıklı gibi görünecek.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler, bu hafta aile hayatınızla ilgili zorlanmalar söz konusu veya yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir, beklenmedik ani değişimler içerisinde bulunabilirsiniz. Terazi burcundaki yeni ay sizlere; taşınma, yer değiştirme, ev alma, ev satma gibi gayrimenkuller üzerinde bir takım farklı konular getiriyor. Genel itibariyle ilişkilerinizde adaletli olmaya gayret ediyorsunuz, sözlerinizde, konuşma ve tavırlarınızda sakin ve dengelisiniz aslında. Kendi ruh halinizde özgüvenli ve temkinlisiniz. Aşk ilişkileri açısında ise bir bitiş ve sonlanma yaşamanız olabilir. Böyle bir durumla karşılaşan Yengeçler, bunun üstesinden gelebilecek güçteler.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar, bu hafta yakın çevre akrabalar, kardeşleriniz veya kardeş kadar yakın gördüğünüz kişilerle yeni konular, yeni diyaloglar söz konusu. Anlaşmazlıklar, iç huzursuzluklar ise gündeminizde yer almıyor. Yeni ticari bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Halkla ilişkiler işlerinizi hızlandıracağınız bir haftadasınız. Sık yer değiştiren bir Aslansanız kısa seyahatleriniz esnasında meydana gelebilecek ufak tefek kazalara, engellere, problemlere karşı önleminizi almalısınız. Aşk ve ilişkilerden yana şanslı olacağınız bir hafta bu, lakin bekar olan Aslanlar eski sevgililerden öc almak veya intikam almak için yola çıkmamalı. Böyle bir tutum sizi yıpratır haberiniz olsun. Hisleriniz kuvvetli ve algılarınız açık olacak. Dışardan duyduğunuz her şeye kulak asmamalısınız.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Başak ve yükselen Başaklar, parasal anlamda sıkışıklık yaşayacağınız ve maddi değerleriniz konusunda bir takım olayların içine girebileceğiniz bir haftadasınız. Terazi yeni ayı sizin para hanenize denk düşüyor. Bu alanda beklenmedik yeni ve olumlu gelişmeler de yaşanacaktır mutlaka. Gündelik koşuşturmalarınızın artacağı ve iş yükünüzün sorumluluklarınızın arttığı bir haftadasınız. Arkanızdan iş çeviren insanlara karşı bu hafta dikkatli olmalısınız. Çünkü iş yaşamanızdan veya arkadaş çevrenizden birileri dedikodunuzu yapıyor olabilir. Aşk konularınızda ise bir problem olamamakla birlikte, keyifli ve güzel organizasyonlar sizleri bekliyor. Birlikte fikir alışverişinde bulunup, hoşça vakit geçirebilecek ve birbirinize değer katacaksınız.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Terazi ve yükselen Teraziler, haftaya sizin burcunuzda başlıyoruz ve Salı günü bir yeni ay meydana geliyor burcunuzda. Sizler için büyük bir değişiklik söz konusu, biraz yıpratıcı, biraz yorucu, bir o kadar da rekabet içeren bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizle ilgili kararlar almak ve bunlar için mücadele etmek istiyorsunuz fakat bir yandan da mücadele edecek haliniz yok gibi... Venüs'ün Retro oluşu sizler için biraz enerji düşüklüğü yaratsa da diğer gezegenlerin desteği ile yeni ay ile yenilik kaçınılmaz olacaktır. Ev değişikliği, yer değişikliği, aile içinden gelebilecek bir takım olaylar sizi mutlu edecek. Fakat bu haftayı atlattıktan sonra daha bir rahatlamış ve dinginleşmiş hissedeceksiniz merak etmeyin. İş konularında birden fazla meşguliyet çıkabilir karşınıza, hangi tarafa yetişeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Aşk ise şanslı olduğunuz konunuz. Seviyor ve seviliyorsunuz. En büyük destekçini eşiniz veya partneriniz olan kişi.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Akrep ve yükselen Akrepler, intikamdan kaçınmanız gereken bir haftadasınız. İlişkilerinizde zorlu dönemlerden geçiyor olabilirsiniz, güç savaşları, entrikalar, münakaşalar, tartışmalar derken çok yorulup kenara çekilmeyi, kendi içinize dönmeyi tercih edebilirsiniz. Doğrusu da bu olacaktır zaten. Biraz yalnız kalmaya ve ihtiyaçlarınızı, arzularınızı gözden geçirmeye ihtiyaç duyacağınız bir hafta olacak. Terazi yeni ayı sizleri sükûnete itecek, bırakılması gerekenler bırakılacak. Bu haftayı atlattıktan sonra daha rahatlamış ve özgürleşmiş hissedeceksiniz. İçinize yönelmek, maneviyatınızı arttırmak, geçmişten tamamen sıyrılmak elinizde. Zorlu bir süreç olsa da bu dönemi atlattıktan sonra kendinize güveninizi yeniden kazanmış olarak yola devam edebileceksiniz.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Yay ve yükselen Yaylar, sosyal hanenizde, arkadaşlar ve çevrenizle ilgili duyacağınız güç çekişmeleri, tartışmalar ve değişiklikler bolca duyacağınız haberler var bu hafta. Uzun süredir iş hayatınızda, kariyerinde sorunlar yaşayan Yaylar, bir ortaklık anlaşması yaparak veya birilerinden destek alarak rahatlayabilirler. Terazi yeni ayı ile sosyalleşmek, yeni insanlar tanımak, onlarla iş yapmak sizleri rahatlatacak. Hem kendinizin hem de partnerinizin maddi anlamda rahatlayacağı bir hafta içerisindesiniz. Bir takım zorluklar beraberinde kolaylıkları da sizlere sunacak. İçsel olarak zaman zaman yıprandığınızı ve üzüldüğünüz konuları içinize atmayı bırakmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde giderseniz kendinize zarar vereceğinizi unutmamalısınız.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar, içsel huzursuzluk, uykusuzluk, stres gibi durumlardan çıkmanızı ve hayatı olduğu gibi kabül etmesini bilmeniz gerekiyor. Terazi yeni ayı iş konusunda sizlere geçmişte kabul etmediğiniz bir işi getiriyor. Bazen düşünmeden cevap veririz ya hani; her işin ucunu göremeyiz; tüm bunlar için biraz içinize sindirmek ve yeni bir bakış açısı yakalamak bu haftanın konusu... Aslında her şey dışardan gayet iyi gibi görünüyor fakat evhamlısınız nedense bu aralar…  Evinizde olmak isteyecek ve dekorasyon gibi bir takım küçük değişikliklere gideceksiniz. Sevdiğiniz objeler almak ve evinize size ait bir ruh katmak elinizde bu hafta. Ortaklaşa işlerden gelir elde edebileceğiniz, borçlarınızı kapatabileceğiniz fırsatlarda önünüze çıkacaktır. Bir oh deyip rahatlayın bence. Aşk konularınızla ilgili olarak esrarengiz kişiler hayatınıza girmek isteyebilir. 

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Kovalar ve yükselen Kovalar, bu hafta yenilik yaşayacağınız alan hukuksal konular, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim hayatınız veya eşinizin akrabaları belki kendi uzak akrabalarınızla aranızdaki problemler olabilir. Terazi yeni ayında yeni adımlar atıyorsunuz. Mücadele gerektiren bir hafta olsa da, çevrenizde zorlayıcı etkiler olsa da, insanlara bir şeyler anlatmak ve çözüm bulmak adına kendinizi zorlayabilirsiniz. Yenilenmek her anlamda sizlere iyi gelecek. Daha önceki tavırlarınızla değil, farklı bir yol bularak çözüme gideceksiniz.  Genel olarak kendi koşuşturmalarınız ve gündelik işlerinizle ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Sevdiğiniz kişi güç savaşlarının içinde olabilir, onunla en makul şekilde anlaşmak ise size düşüyor. Hafta ortasından itibaren parasal açıdan rahatlayacaksınız. İş konularında ortaklardan yana şanslı olacaksınız. 

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)

Sevgili Balıklar ve yükselen Balıklar, sizler için bu hafta kapalı alanlar, hastaneler, mahkemeler, kütüphaneler ve bu alanlardaki faaliyetler dikkat çekici olacak. Gizli kalmış konular bir bir açığa çıkarken, ortaklık alanınızda bir sürtüşme, ortaklarınızla yeni bir iş  kararı veya eşinizin partnerinizin işten ayrılma durumu gündeme gelebilir. Partneriniz yeni bir işe de girebilir. Terazi yeni ayı bu konularda hayatınıza bir yenilik getiriyor. Miras konuları, borçlar, krediler gibi para alım satım işleri devrede olacak fakat bir o kadar da zorlayıcı etkiler barındıracak içerisinde. Aşk ve sevgi konularında ise flörtler ve sevgi alış verişiniz güzel gelişmelere gebe, ailevi konularınıza tamamen bağlı ve istekli olacaksınız. Evinizde vakit geçirmek isteyecek ve sevdiklerinize sarılacaksınız.

Haftalık burç yorumları (8-14 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler