İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Bu hafta Ay İkizler burcunda hareket ediyor. Ay ve Satürn arasındaki uyumsuz açı burçlar için ne anlama geliyor? Haftalık burç yorumlarıyla Dolunay Karaca buseterim.com.tr'de!

profil
Dolunay Karaca
06.02.2017
Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu haftaya İkizler burcunun enerjisiyle başlıyoruz. Ay İkizlerde hareket ediyor ve sizi iletişim konusunda destekliyor, yakın çevrenizle olan diyaloğunuz artarken, kardeşleriniz ve onların işleri ilgi alanınız olabilir. Sizin burcunuzda bir stelyum oluştu geçen haftadan itibaren ve güçlü bir Koç enerjisi açığa çıktı. Evinizle ilgilenmek, çeşitli düzenlemeler yapmak, dekorasyon ve ev işlerinizi halletmek önemli hale geliyor sizler için bu hafta. Evde arkadaşlarınızla beraber keyifli organizasyonlar yapabilir, büyük veya küçük aile yemekleri düzenleyebilir, eşinizin ve çocuklarınızın isteklerine zaman ayırabilirsiniz. Hafta başında Ay ve Satürn arasındaki uyumsuz açı nedeniyle biraz endişelenmeye meyilli ve gergin bir hava yayıyor olabilirsiniz, ilerleyen günlerde daha sakin ve huzurlu olacağınız bir ruh hali sizleri bekliyor olacak. İkili ilişkiler ve aşk konularında seviliyorsunuz ve bunun sonuna kadar farkındasınız. Partneriniz size her konuda destek olmaya çalışıyor, lütfen onun bu ilgisine kayıtsız kalmayın. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta sizlerin olsun.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya aşk dolu başlıyorsunuz. Venüs ve Mars arasındaki uyumlu açı sizi uyumlu şekilde desteklediğinden, aşk, evlilik, sevgi konularında yüzünüz gülmeye başlayacak.  İkna kabiliyetiniz güçlenecek ve ticaret, iletişim kapasiteniz daha da artacak. Maddi alanda ise değişim ve yeni fikirlere açıksınız, haftanın ilk günleri bu alanda çalışmalar yapacak ilerleyen günlerde ise tanıtım, pazarlama, halkla ilişkiler konularında adımlar atacaksınız. Komşularınız ve kardeşlerinizle aranızda şifalandırıcı etkiler mevcut. Bazı problemleri aşmak, yaralarınızı beraber sarmak adına güzel etkiler alıyor olacaksınız. Hafta sonuna doğru, nazar ve göze gelme konularında dikkat etmeniz gerekiyor. Aileniz ve sevdikleriniz desteği sizlerle, onlarla keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Sağlıklı ve güzel bir hafta geçirmeniz dileğimle…

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya kendinizle ilgilenmek ve yeni kararlar almakla başlıyorsunuz. Meraklı, araştıran, yerinde duramayan enerjik bir yapınız var. Fakat Ay’ın Jüpiter’le uyumlu açısı içinizde bazı şeyleri abarttığınızı, sorunları kendi kendinize fazla büyüttüğünüzü gösteriyor. Kendinizle ve aile ilişkilerinizle ilgili olan bu konuları fazla abartmadan, sakince çözmeye çalışmalısınız. Hafta genelinde maddi imkanlarınız ve parasal alanda yapacağınız çalışmalar dikkat çekici. Bu alanda yeni fikir ve projeler planlayıp bunları hayatınıza geçirmek için gayret gösterebilirsiniz. Hafta sonuna doğru duygularınızda daha olgun ve metanetli olup, ikili ilişkilerinizi ve yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Aşk konuları her zamanki gibi gündeminizde fakat bu sefer daha çözüm odaklı ve dinlemeyi öğrenmiş bir şekilde yol alacaksınız, bu da işinizi daha kolay halletmenize sebep olacak. Sağlıkla kalın ve güzel bir hafta sizlerle olsun.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, haftaya biraz içe kapanık ve dağılmış bir enerjiyle başlamanız muhtemel, eşinizle veya partnerinizle aranızda geçen bir konu canınızı sıkmış olabilir. Kendinizle ilgili daha önce fark etmediğiniz bir yönünüzle yüzleşmiş olabilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru bu enerjiden sıyrılacak ve kendine güvenli, ılıman, sevgi dolu, anaç tavırlı, koruyan ve kollayan eski Yengece döneceksiniz. Kişisel bakımlarınız yaptırabilir, yenilenme ve kabuğundan sıyrılma ruh haline geçebilirsiniz. Arkadaşlık konularında daha aktif ve sosyalsiniz. Onlarla fikir birliği yapabilir, çeşitli düşüncelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru iddialı ve kendine güvenen bir şekilde para durumunuzu gözden geçirecek, maddi kazanım yollarınızı hedef alacaksınız. Aşk konularınız hafta sonunda çok daha iyi olacak. Ay ve Satürn arasındaki üçgen açı sizleri destekliyor olacak. Sağlıklı ve güzel bir hafta geçirmeniz dileğimle.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta arkadaşlarınız ve onlardan gelen destek sayesinde parasal kazanımlarınızdaki artış haftaya damgasını vuruyor sizler için. Yoğun, koşturmalı bir hafta sizleri bekliyor, bu yoğunluktan sonra ise hafta ortasında biraz yorgun düşebilir ve dinlenmek için kendinize vakit ayırabilirsiniz. İş hayatınız olumlu ilerliyor. Kariyer evinizde iş ilişkilerinizde ve sosyal statünüzde olumlu etkiler devam edecek hafta boyunca. Hafta sonuna doğru Ay sizin burcunuza geçiyor ve Aslan burcu enerjisi sizi ve etrafınızdaki herkesi sarıyor. Spontane, çocuksu içi kıpır kıpır ateş elementi özellikleri sizi sarmalıyor. Aşk hayatınızda hafta başında aldığınız olumsuz etkiler dağılarak yerini daha mutlu ve sağlıklı bir ilişkiye bırakıyor. Partnerinizle hafta sonu için güzel planlar yapabilir keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun sizler için. 

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, haftaya işinize olan aşkınızla başlıyoruz diyebilirim sizler için. Kariyer planlarınız ve iş hayatınız sizler için önem taşıyor bu hafta.  Yurtdışı bağlantıları, eğitim, öğretim, hukuksal konularla ilgilenmek için ideal bir hafta. Bu dönemde fikirleriniz sabitleşirken, alacağınız kararlarda etkin rol oynamak isteyebilir ve olayları detaylarına inerek planlayabilirsiniz. Hafta ortasında daha fazla sosyal ortam ve koşullar gündeminize giriyor. Eşinizin veya partnerinizin maddi durumuyla ilgili çelişkili durumlar yaşanırken, kendi aranızdaki uyum ve anlayış sayesinde bunların üstesinden geliyorsunuz. Hafta sonuna doğru tüm bu maddi ve kariyer gündemlerinden kaçmak istercesine, sevdiğiniz insanlarla beraber evde baş başa vakit geçirebilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih edebilir ve sakinliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya gayet olumlu başlamaya çalışsanız da, işyerinizde oluşacak bir pürüz sizi üzebilir haftanın başlarında. Kariyer hayatınız, toplantılarınız, iş yaşamınız yoğun ve stresli geçerken, aşk yaşamınızdaki olumlu enerjiler sizi mutlu tutuyor. Eşinizin maddi durumu, ortaklaşa parasal hanenizdeki gelir gider tablonuz iyiye gidiyor. Bir takım ortaklık projeleri gündeminize oturabilir. Venüs’ün ilişkiler hanesinde yer alıyor olması sizin için hem güzel hem de biraz sorunlu olabilir. Kendinizden fazla karşı tarafın isteklerini yerine getiriyor ve kendinizi isteklerinizi bastırıyor olabilirsiniz sevgili Teraziler. Bunun yanı sıra bazı Teraziler için durum gayet iyi gidiyor ve aşk hayatları bir adım daha önem kazanıyor. Hafta sonuna doğru ise sosyalleşmek adına yapacağınız organizasyonlar sizi motive edecek. Arkadaş çevrenizde parlayacak ve uzlaşmacı tavırlarınızla büyük beğeni toplayacaksınız. Sağlıklı ve mutlu bir hafta geçirmeniz dileklerimle.  

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, sezgileriniz güçlü ve oldukça yaratıcısınız bu hafta. Haftaya bu enerjilerle başlıyorsunuz ve yeni şeyler öğrenmek için adeta can atıyorsunuz. Haftanın başlarında daha çok seyahat etmek, yurtdışı planlarınız, yurtdışı bağlantılı işleriniz öncelik kazanırken, hafta ortasında tamamen iş yerinizde parlamak ve kariyer hedeflerinizle ilgilisiniz. İkili ilişkiler konusunda bilgiye dayalı, ticari yönden aktif, konuşkan insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz bu hafta. Sağlık konularında bir takım stres kaynaklı problemler oluşurken, sürekli dışarda olmak zorunda olan Akrepler için kendi kişisel hobi ve aktivitelerine önem verememek biraz zorlayıcı olabilir. Hafta sonuna doğru işyerinizde alacağınız bir terfi veya ödül sizi mutlu edecek. Arkadaşlarınız tarafından beğeni ve takdir toplayacaksınız. Fakat ikili ilişkilerde maddi sorunlardan kaynaklanan gerginliklere dikkat etmelisiniz. Sağlıklı ve güzel bir hafta geçirmeniz dileğimle.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, ikili ilişkiler konusunda güçlü bir haftaya giriyorsunuz. Partnerinizle aranız iyimser ve karşılıklı anlayış çerçevesinde ilerliyor. Beraber bilgi edinmek, araştırma yapmak ve zihinsel aktivitelerle ilgilenmek açısından değerlendirebileceğiniz zamanlar var. Bundan iki taraf mutlu oluyor. Günlük koşuşturmalarınız esnasında bir takım bilgi transferleriniz tetiklenecek. Evcil bir hayvan beslemek veya varsa şayet evcil hayvanınız, onun bakımıyla uğraşacağınız bir süreçtesiniz. Hafta ortası ve sonlarına doğru partnerinizle ortak kazanç konularınız gündeminize oturuyor. Yeni bir iş ortaklığı için anlaşma yapabilir, vergi, kredi, borç alım veya para çıkışlarınız olabilir. Bu süreçten sonra iş konularıyla ilgili küçük bir seyahatte söz konusu olabilir sizler için. Yeni insanlar tanımak hoşunuza gidecektir. Sevgiyle ve sağlıkla kalın. Keyifli bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, sağlık konularına olan titizliğinizle  başlayacağınız bu haftada kol-omuz bölgenizde ve sinirsel bir takım gerilimler yaşamanız muhtemel. Hafta ortasına doğru daha bir rahatlayacak ve partnerinizle beraber keyifleneceksiniz. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz bir hafta olacak sizler için. Çocuklarınızla ilgili bir takım sorumlulukları ele almanız gerekebilir. Belki sınav sonuçlarını aldınız ve onu kutlayacaksınız. Bu günlerde yeni bir zihinsel aktiviteyle uğraşmanız ve yeni bir hobi edinmeniz de olası tabii ki… Hafta sonuna doğru bilinmeyen bir takım sırlar ortaya çıkıyor sizler için. Yakın çevrenizde gelişen ve sizin bir haber olduğunuz şeyler açıklığa kavuşacak. Gene bu süreçte bir yakınınızın ameliyat olma durumu da gündeme gelebilir. Onlara gereken desteği vermek ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak önemli olduklarını hissettirebileceksiniz. Sağlıkla kalın ve güzel bir hafta olsun sizler için.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya spontane, değişken ve iletişim yönü sağlam bir şekilde giriyorsunuz. Bu hafta Satürn ve Uranüs arasındaki üçgen açı sizi sıra dışı olana, farklı ve radikal olana doğru çekiyor. Düşüncelerinizde, tavırlarınızda tamamen bu enerji açığa çıkıyor. Haftanın başlarında günlük rutin işlerinizle ilgilenirken, bir anda bu rutinden sıkılıp farklı olana ilgi göstermeye başlayabilir, yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi keşfetmeye doğru adımlar atabilirsiniz. Ailevi konularda fikir sahibi olmaya, araştırma yapmaya çalışmalısınız. Venüs ise Koç burcundaki hareketi yakın çevre ilişkilerinize uyum ve düzen getirmekte. Aşk hayatınıza baktığımda hafta sonu yeni bir ilişkiye başlayabileceğiniz ortamlara girme şansınız artarken, özellikle bekar olan Kovalar hoşlandıkları kişiye açılma kararı alabilirler. Beraberlikleri olan Kovalar ise aşk hayatlarında son derece mutlu bir ilişki yaşıyor olacaklar. Sağlıkla ve sevgiyle kalın. Güzel bir hafta olsun sizler için.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, bu haftaya başlarken biraz karamsar ve mutsuz bir havaya bürünebilirsiniz fakat en kısa zamanda eski neşenize döneceksiniz. İş ve özel hayatınızla ilgili dengeleme yapamamak ve sürekli arada kalmak sizi biraz yıprattı. Yoğun bir ev hayatı ve aynı şekilde yoğun ve sorumluluğu fazla olan bir iş hayatı, ikisini bir arada yürütmek zor geliyor. Ama her ikisine de yetecek enerjiye sahipsiniz. Biraz zamanlama konusunda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili güzel bir haber alarak sevinebilir, onun yeni bir işe başlaması veya evlilik, söz, nişan gibi gönül işlerine dalması sizleri mutlu edebilir. Hafta ortasına doğru üzerinizdeki rehaveti kaldıracak ve sevdiğinizle beraber romantik bir yemek yemeğe karar vereceksiniz. Hafta sonunda ise sağlık konularınız gündeminize oturacak, diyete başlamak ve yeme alışkanlıklarınızı tekrar kontrol etmek sizin için iyi olabilir sevgili Balıklar. Güzel ve keyifli bir hafta olması dileğimle.

Haftalık burç yorumları (6-12 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler