İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Bu hafta Satürn ve Venüs’ün kavuşumu burçlarınızı nasıl etkiliyor? Astrolog Dolunay Karaca, haftalık burç yorumlarını buseterim.com.tr okuyucuları için yazdı.

profil
Dolunay Karaca
31.10.2016
Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar;  ailevi konular bu hafta da önemli. Özellikle otorite figürleri ile iletişim konuları dikkat çekici diyebilirim. Babanızın genel olarak sağlığına da dikkat etmesi gerekebilir. Parasal konular ve ortak bütçe ile ilgili durumlar da önem kazanabilir. Ani kararlara son derece açık bir burçsunuz, özellikle bu hafta zihniniz son derece aktif. Rutininizde beklenmedik değişimler de sizleri biraz zorlayabilir. Satürn ve Venüs’ün kavuşumuyla özellikle aşk hayatınız olmak ile birlikte genel eğlence ve keyifli zaman yaratmak adına destekler konusunda zorlanmaya başlıyorsunuz. Haftanın başlarında ikili ilişkileriniz hız kazanırken, ortası ve sonlarına doğru ortaklaşa gelirler, ortaklık ve seyahatleriniz gündemde olacak. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar;  seyahatler konusunda hareketli bir haftadasınız. Hızlı bir iletişim trafiği içindesiniz diyebilirim. Aile konuları sizler için de önemli olacak. Özellikle Güneş’in Uranüs ile sert enerjileri sebebi ile zihniniz biraz karışabilir. Satürn ve Venüs’ün kavuşumu ile birlikte ortaklık konularında zorluklar yaşanabilir diğer taraftan, eviniz ve yuvanız dikkat çekmeye başlıyor. Misafir ağırlayabilir, evinize vakit ayırabilir genel olarak evde olmaktan keyif alabilirsiniz. Haftanın başında sağlık konularınız dikkat çekerken, ilerleyen günler için aşk ve flörtler sizler için önemli hale gelecek.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; parasal konularda bazı stresli veya endişeli durumlarınız olabilir. Harcamalara genel olarak dikkat etmelisiniz. Beklenmedik sürpriz gelir artışlarına da açıksınız fakat genel olarak bütçenizi özellikle haftanın ilk günlerinde fazlası ile sorun edebilirsiniz. Satürn ve Venüs’ün Aslan kavuşumu ile ikili ilişkilerinizde dezavantajlar yaşayabilirsiniz fakat çevre ilişkileriniz de son derece hareketlenmeye başlıyor olacaktır. Haftanın başında çocuk düşünen İkizler için, eşlerinden de alacakları destek sayesinde buna adım atma durumları var. Haftanın ilerleyen günlerinde ise bu konuda sağlık testlerinden geçmek ve gerekli beslenme düzenine kavuşmak için doktor randevularınız gündemde olacaktır. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz, burcunuzda gezinen Güneş’in biraz zorlayıcı açıları olacak, bu da sizi rekabete çekebilir. Eş olabilir veya ortaklı işlerde olabilir birtakım para konuları önem kazanabilir. Kendiniz için bir harcama yapmak isteyebilir ve buna bütçe ayırmak isteyebilirsiniz. Bana kalırsa ayırıyorsunuz, çünkü bu hafta Satürn ve Venüs’ün kavuşumu ile harcamalarınızda artış başlıyor, günlük rutinlerinizde ise kısıtlanmalar olabilir. Ev alma, ev satma, ev değiştirme gibi konular öne çıkıyor bu hafta. Evinizde dekor değişikliği veya farklı bir yere taşınma fikri aniden gündeminize düşebilir. Hafta sonuna doğru tanışacağınız birinden elektrik almanız olası. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; bu hafta sağlığınıza, beslenmenize ve kendinize çok dikkat edin derim. Burcunuzun yönetici gezegeni Güneş’in Uranüs ile yapacağı açılar gösteriyor ki, biraz yorgunsunuz fakat bir yandan da birtakım konularda heyecan ve yenilik arayışınız devrede. Kendinizi yenilemek için ve keyifli bir konu için özellikle haftanın ikinci yarısı itibari ile fırsatlar yakalıyorsunuz. Sadece haftanın ilk birkaç günü stres ile mücadele etmeye gayret gösterin. Özellikle çocuklarla olan iletişiminiz bu hafta çok iyi, çocukla çocuk olabilen insanlarsınız, keyfiniz yerinde. Haftanın ilerleyen günlerinde evinizde olmak ve dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar;  zihninizi kurcalayan birtakım konular var gibi, belki nasıl yapsam veya nerden başlasam diyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinize biraz dikkat edin, onlardan alacağınız haberler de sizleri biraz şaşırtabilir. Ani fikir değişikliklerine de açık olabilirsiniz. Özellikle iş çevrelerine bu hafta dikkat! Arkanızdan konuşmasınlar, kendinizi biraz koruma altına alın derim. Ailenizden destek görüyorsunuz bu hafta, özellikle maddi konularda yardımlar alıyorsunuz, belki size akıl verecekler ve işe yarayacak, belki bir iş yapacaksınız beraber. Ama size iyi geleceği kesin derim. Haftanın sonlarına doğru iletişim trafiğiniz artıyor, basın, pazarlama konularında ticaret konusunda ivme kazanıyorsunuz. Aşk konusunda şansınız çok fazla zorlamayın bu hafta bence. Kendinize iyi bakın, sağlıkla kalın.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; kariyerde bazı zorluklara açık olabilirsiniz, işleriniz sizleri bunaltabilir ve zorlayabilir. Hayatınızdaki otorite figürleri ile iletişiminize de dikkat etmelisiniz, babanız olabilir veya patronunuz olabilir. Satürn ve Venüs’ün kavuşumu ile dost çevreniz problematik bir hal alabilir. Sosyal ortamlardasınız, destekler hafta sonuna doğru geliyor. Haftanın başında kendi yaralarınızı sarmak, yine size düşecek, içinizde atamadığınız bir duygu var ve sanki bununla baş edemiyor gibi hissedebilirsiniz. Biraz içinize çekilin ve ara ara kendinizle baş başa kalın. Güzel bir hafta olsun, sevgilerimle.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; iletişime dikkat edin özellikle haftanın ilk günlerinde. Seyahatler yapıyorsanız, yollarda olacaksanız trafik konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu hafta kariyer konusunda destek durumu dikkat çekici. Özellikle Venüs ve Satürn’ün kavuşumu maddi konularda zorlanmalara neden olurken,  iş konularınız öne çıkıyor, bu konuda yardım talep edebilirsiniz çevrenizden. İletişim haneniz biraz karışık bu hafta, bir yandan her şey iyi gibi giderken, diğer yandan her şey bir anda bozuluyor sanki. burada Güneş ve Plüton’un bir karşıt açısı mevcut. İlişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Haftanın başında, özellikle moraliniz bozuk ve bitkin olabilirsiniz, ilerleyen günlerde daha motive ve güçlü hissedeceksiniz kendinizi, iş ve para konularınız iyiye gidecek. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

 

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; kazançlar ve kaynaklar konusu sizler için önemli, bir diğer yandan parasal konular ile ilgili biraz baskı da hissediyor gibisiniz. Haftaya başlarken dikkatiniz bütçenizde gibi. Satürn ve Venüs’ün kavuşumu sizin burcunuzda gerçekleşiyor, daha açık fikirli ve yenilikçisiniz bir yandan da kısıtlanmışlık hissine sahipsiniz. Araştırmacı yanınız hareketlenirken, sürpriz tatil fırsatlarına da açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranız çok iyi, çok yaratıcı fikirlere imza atıyorsunuz, bir şey inşa ediyorsunuz sanki, yeni bir proje olabilir bu, bir organizasyonun içerisindesiniz. Hafta sonunda ise yalnız kalmalı ve yapacaklarınızın listesini sakin kafayla halletmeli, belki biraz meditasyon, yoga yaparak sizi rahatlatıcı şeylere yönelmelisiniz. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; dikkatiniz biraz ikili ilişkilerinizde, Ay hafta sonunda sizin burcunuzda gezinirken biraz zorlayıcı açılara maruz kalıyor. Aile ve yuva konuları önem kazanabilir. Ortaklı işleriniz de önemli bu hafta. Rutininizde beklenmedik değişimlere de açık olabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizi yeniden düzenliyor veya gözden geçiriyor olabilirsiniz. Venüs ve Satürn ‘ün kavuşumu da sizi olumsuz etkileyebilir. Arka planda dönen meseleler canınızı sıkabilir; maddi konularda ise avantajlar da yakalıyor gibisiniz. Parasal destekler devrede diyebilirim. Patronlarınız veya üstlerinizle bir çatışmanız var. Bir gerginlik bekliyor sizleri bu hafta, fakat gergin açılar aslında bizlere ilerleme şansı verirler, bizi dürter, tetiklerler, dolayısıyla yerimizde saymamış oluruz. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar;  temponuz son derece hareketli diyebilirim özellikle haftanın ilk günleri. Fakat genel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, özellikle beslenmenize önem vermelisiniz. Genel iş ortamınız, veya birlikte çalıştığınız çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konularda dikkat çekici. Kariyer konuları hafta başlarken gündeminizde ve genel temponuz veya bazı önemli projeleriniz. Satürn ve Venüs’ün kavuşumu arkadaşlık hanenizde zorlanmalara neden olabilir. İkili ilişkileriniz önem kazanacak bu hafta. Ortak projeler de dikkat çekerken, sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak istiyorsunuz. Sıra dışı fikirlere sahipsiniz bu hafta, bunları hayata geçirmek ve vizyonunuzu genişleten kişilerle olmak istiyorsunuz, bir ön eleme durumunuz var sanki . İçsel olarak bir dönüşüm bekliyor sizleri  hayata yepyeni bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar;  Güneş burcunuza son derece dost, Mars da aynı şekilde sizleri destekliyor. Bu destekler sanki size özellikle iş adına bir güzel haber getiriyor gibiler. Biraz bu konunun para ile de ilişkisi var gibi! Hafta başında Ay ve Uranüs arasındaki enerji de gösteriyor ki, beklenmedik ve sizi şaşırtacak haberlere açıksınız. Bu sürprizin size bir fırsat getireceğini düşünüyorum. Özellikle Venüs ve Satürn’ün kavuşumu Yay burcunda olurken, sizler iş konusunda zorlanabilirsiniz belki ama genel temponuzda hareketlenmeler başlıyor. Ortaklaşa işlerde, arkadaşlarınızın ve sosyal ortamlarınızın desteğini göreceğiniz; bir yandan da göremeyeceğiniz bir hafta. Her şey oluyor fakat bazı şeylerde eksiklikler olacak, onu söylemek isterim. Olsun sonuç olarak istediklerinizin çoğunu almış olmak size yetecek. Hafta sonuna doğru seyahat planlarınız gündeme geliyor. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (31 Ekim-6 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler