İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Bu hafta Venüs ve Mars'ın kavuşumu aşk hayatını canlandırıyor mu? Hafta sonu Kova burcundaki yeniay ne anlama geliyor? Haftalık burç yorumlarıyla Dolunay Karaca buseterim.com.tr'de!

profil
Dolunay Karaca
23.01.2017
Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Koçlar, dalgın ve düşünceli başlıyorsunuz haftaya. Eğitim konularında bir atak yapmak isteyebilirsiniz, sizi yoran şeylerden uzaklaşmak için yeni ideallere ve yeni heyecanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda olacak, iş konularınız önem kazanıyor, daha çok çalışmak, daha çok üretmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Sevgi ve aşk konuları bu hafta özellikle Perşembe günü Venüs ve Mars’ın kavuşumuyla yoluna giriyor, gerginlikler bitiyor, sükûnet ve huzur yerini alıyor. Hafta sonu Cumartesi günü bir yeniay var Kova burcunda, bu yeniayda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu kişilerle sanki daha önceden tanışıyormuş hissine kapılabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Boğalar, ortaklarınızla ilgili şeyler gündeminizde olacak bu hafta. Aynı şeyleri düşünüyorsunuz belki ama uygulama da farklı şeyler denenmesi aranızdaki bağı zorluyor. Çözüm üretmeye çalışmalısınız. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda yer alacak, sizler için eğitim ve yurt dışı konular öne çıkıyor. Sevgi ve aşk konularında özellikle Perşembe gününü değerlendirebiliriz, Venüs ve Mars bir aradalar gökyüzünde, küslükleri ve dargınlıkları bitirebilir, romantik yemekler organize edebilirsiniz. Hafta sonu Cumartesi Kova burcunda bir yeniay meydana gelecek; yeni bir iş için imza atabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili İkizler, aşk hayatınızda daha romantik ve eğlenceli olabilirsiniz. Eğer bir ilişki içindeyseniz, onu daha canlı hale getirmek sizin elinizde. Yalnız olan İkizler için bu hafta çeşitli fırsatlar var.  Hafta sonunda Ay Oğlak burcunda hareket edecek, bu sizi gizemli konulara yöneltebilir, biraz geçmişi kurcalamak isteyebilirsiniz. Aşk ve sevgi konularında Perşembe gününü değerlendirebilirsiniz. Günlük tutmak, içinizden gelenleri kağıda dökmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Kova burcunda yeniay meydana geliyor, uzaklardan gelecek birisi sizi sevindirecek. Veya alacağınız bir habere şaşıracaksınız. 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Yengeçler, evde veya ailenizle ilgili sorunları çözebilir, akrabalarınızla, çalışma arkadaşlarınızla aranızı yeniden düzeltebilirsiniz. Siz yalnız kalmaktan hoşlanmıyorsunuz ama bunun için biraz duygusal tepkilerden uzaklaşmak gerekiyor. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda hareket edecek, bu süreçte eşiniz veya partneriniz sizin için kıymetli olacak, onu mutlu etmek için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Perşembe günü aşk için uygun bir Venüs ve Mars kavuşum açısındalar. Hafta sonu Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor, sizin için ertelediğiniz bir ameliyat veya bir miras konusu gündeme gelebilir. 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Aslanlar,  isterseniz aşk hayatınızda daha pratik ve geniş yelpazeden bakan biri olabilirsiniz. Bir şeylerin geleneksel değil de farklı olması sizi mutlu ediyor. Bu anlamda hobilerinizi ve girdiğiniz ortamları biraz değiştirmek gerekebilir. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda ilerliyor olacak, iş ve kariyeriniz her şeyin üstüne çıkıyor, bazı önemli görüşmeler ve toplantılar için kolları sıvayabilirsiniz. Bu hafta Perşembe günü Venüs ve Mars kavuşum yapıyorlar ve aşk için özel bir anlam ifade ediyorlar. Sevdiğiniz kişiye sürpriz yapabilirsiniz. Hafta sonunda Kova burcunda bir yeniay var, bekar olan Aslanlar için yeni birisiyle tanışma fırsatı doğabilir, birliktelikleri olanlar için ise aşklarının yoluna girmesi her şeyden çok onları mutlu edebilir. 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Başaklar, ev işleri ve tüm sorumluluklar birikmiş durumda olabilir. Hangisine yetişeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Çözüm odaklı olup, sıraya koymak ve aile bireyleri ile uzlaşmacı tavırlar sergilemek sizin için faydalı olacaktır. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda yer alacak, çocuklarınızla birlikte keyifli bir hafta geçirebilir pek çok organizasyona katılabilirsiniz, evde el faaliyetleri yapabilirsiniz. Yeni hobiler edinmek, kurslara katılmak için uygun bir süreç sizlere. Perşembe günü aşk için güzel ve uyumlu bir atmosfer var gökyüzünde, sevgi adına adımlar atılabilir. Hafta sonu Kova burcundaki yeniay sizler için yeni bir yaşamın kapılarını açacak, bazı şeyler için yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Teraziler, hayatınızdaki hedeflerinizi, önceliklerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta iletişim konularında baya bir yol kat ettiğinizi göreceksiniz. Uzlaşmacı ve uyumlu yapınız size daima kazandırıyor. Hafta ortasında Ay, Oğlak burcunda hareket edecek, ailenizle birlikte olmak ve onların sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Perşembe günü aşk adına güzel bir gün, bunu mutlaka değerlendirmelisiniz. Hafta sonunda ise Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor, bu yeniay sizlere motivasyon sağlayacak ve yeni başlangıçlar yapmanız konusunda sizi destekleyecek, özellikle sevdiğiniz kişiyle birlikte yeni başlangıçlar yeni ev, yeni bir çocuk fikri gündeme gelebilir.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Akrepler, maddi konular gündeminizde olacak, iş konusunda daha yaratıcı olmak ve eleme yapmak sizler için önemli. Gereksizlerden sıyrılmanız lazım, bazı şeylerin boşa zaman kaybı olduğunu artık görmelisiniz. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda hareket edecek, bu zaman diliminde iletişiminiz artacak ve reklam, pazarlama konularında daha atak olacaksınız veya olmak isteyeceksiniz. Perşembe günü gökyüzünde aşk adına olumlu bir atmosfer var, Venüs ve Mars kavuşumdalar, sevgililer birbirine kavuşabilir, aşklar yeniden canlanabilir. Hafta sonu cumartesinde ise Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor, bu yeniay sizler için yeni bir eve taşınma fikrini tetikleyecek.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Yaylar, bugün enerjiniz yüksek ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Engellendiğini düşündüğünüz projeler, yeniden hayata geçebilir. Bir an da bir mutluluk gelip sizi bulabilir, buna ihtiyacınız olduğunu biliyorum. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda hareket edecek, bu süreçte bazı işleri özellikle maddi konulara eğiliminiz artacak, paranızın kıymetini anlayacaksınız, tasarruf etmek isteyeceksiniz. Gereksiz alışverişten uzak durmaya çalışabilirsiniz. Perşembe günü aşk konularında olumlu bir gün olacak, hafta sonu ise Cumartesi Kova burcunda bir yeniay var, bu yeniay size kardeşlerden yana ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlatacak.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, duygularınız çok güçlü ve duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. İnsanlar buna alışkın olmadığı için şaşırabilirler, içinize dönmek ve kendi kendinize kalmak, eskilere dalmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında Ay sizin burcunuzda olacak, daha verimli çalışabilecek ve işlerinizi yoluna koyabileceksiniz. Israrcı ve disiplinli kişiliğiniz sayesinde olayları çözmede başarı sağlayacaksınız. Perşembe günü Venüs ve Mars kavuşumu sizleri de aşk adına güzel bir etkiye maruz bırakıyor. Hafta sonu ise Kova burcundaki yeniay para konularında rahatlamanıza vesile olacak. 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Kovalar, arkadaş çevrenizde başarınızı kıskananlar olabilir, aslında kıskanmak değil de imrenmek belki de bu. Onları belli bir alanda toplamış ve lider pozisyonuna siz geçmişsiniz, bu da hayliyle baskı yaratabilir. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda hareket ediyor. Bu durum sizleri biraz yorgun hissettirebilir, plan program yapmaya haliniz olmayabilir. Kendinizi hafta ortası biraz bunalmış ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Perşembe günü aşk hayatınız canlanıyor, Venüs ve Mars kavuşumu olacak gökyüzünde, sevgi konularında adım atmak için ideal bir gün. Cumartesi ise sizin burcunuzda gerçekleşecek yeniay, yeni kararlar almanıza vesile olacak. 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)

Sevgili Balıklar, önceden belirlediğiniz konular ve niyetlerden aldığınız sonuçlar sizi tatmin etmeye başlıyor. Akışına bıraktığınız konular, su akar yolunu bulur şeklinde yoluna girmişe benziyor. Bunu kutlamalısınız. Hafta ortasında Ay Oğlak burcunda hareket edecek, arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirmek, dışarda yemekler yemek için uygun bir süreç. Perşembe günü aşk adına romantik ve etkileyici bir atmosfer var, bunu değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor, bu yeniay sizi, eskileri bırakma konusunda ikna edecek, geçmişi temizliyorsunuz ve arınma, meditasyon, yoga tarzı şeylere ilgi duyabilirsiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ocak)
Önceki ve Sonraki
Haberler