İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Ay Koç burcunda başlıyoruz yeni haftaya, enerjimiz yükseliyor. 24 Ekim Çarşamba günü ise Boğa burcunda Uranüsyen Dolunay meydana geliyor! Elektrik yüklüyüz, sürprizlere ve beklenmedik ani gelişen durumlara açık olmalıyız.

profil
Dolunay Karaca
22.10.2018
Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu hafta parasal konularınız vurgu kazanırken yeni iş imkanları ve yeni kazanç kapıları için çaba gösterebilir, kendinizi daha fazla ne yapabilirim diye sıkıştırabilirsiniz. 24 Ekim’deki Boğa dolunayı ile gizli kalmış sırlar açığa çıkarken, özellikle maddi durumunuz ile ilgili bir karar alabilir, belki bir fırsat yakalayabilirsiniz. Ani ve şok edici gelişmelere bu hafta tanıklık edebilirsiniz, hem maddi hem de manevi değerler konusunda sınanabilirsiniz. Aynı dönemde yine bir eğitim veya seyahat konusu gündeminize gelebilir. Aşk hayatınıza baktığımda ilişkinizde sağlam ve kararlı bir duruş sergilemeniz aşkınızı daha verimli kılıyor olacak. Sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, farklı değişik bir hafta başlıyor sizler için. Yönetici gezegeniniz Venüs ‘ün karşıt haneniz Akrepte gerilemesi sevgi alış verişinizi, ilişkilerinizi sınıyor. İçsel sıkıntılarınız var, duygularınız ise gel git yaşıyor olabilir. Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunay var. Kendinize olan güveniniz artarken, kişisel bakımlar yaptırabilir, diyet ve sağlık programları yapabilir, kendinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bunun yanı sıra 24 Ekim’deki bu Uranüsyen dolunay ile birlikte aşk hayatınız, maddi kaynaklardan ötürü biraz sendeler gibi görünebilir, ilişkinizde kopma aşamasına gelebilirsiniz.  Eski bir ilişkinizin gündeme gelmesi ise olası. Sevgi ve sağlıkla kalın…

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, biraz yalnız kalmak, izole olmak, hayatın koşuşturmasından uzaklaşmak isteyeceğiniz bir dönem. Çok yoruldunuz, gerek çevrenizdeki insanlardan, gerekse iş hayatınızdan ve aile meseleleriyle boğuşmaktan… Fakat desteği ve ilgiyi yine de ailenizden alacaksınız unutmayın. Onların ilgisi size kendinizi iyi hissettirecek. Bu hafta biraz sakinlik arayışındasınız, kendinizi tamamen yenilemek ve hayatınızda bir takım değişiklikler yapmak için buna ihtiyacınız var. 24 Ekim’deki dolunay sizleri arkanızdan dönen işler konusunda uyarıyor olacak, kendi içinize yolculuk yapmalı ve gerçekte neyi isteyip, istemediğinize karar vermelisiniz.  Yönetici gezegeniniz Merkür, sağlık evinizde şu an ve sizlere şifa verecek her konuda daha güçlü hissedeceksiniz. Sevgi ve sağlıkla kalın.

 

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bu hafta arkadaş çevreniz genişliyor. Sosyal ortamların aranılan kişisi siz oluyorsunuz. Güçlü arkadaş bağları kurabilir, sosyal sorumluluk projeleri başlatabilir, grup aktivitelerine katılabilirsiniz. 24 Ekim’de Uranüsyen dolunay Boğa burcunda meydana gelecek. Sizleri yine arkadaşlarınız konusunda bir strese götürebilir ani beklenmedik sürprizlerle şaşırtabilir. Bu dönemde ayrıca talih, borsa türü şans oyunları size uygun değil. Bu hafta ayrıca sağlık konularında daha dikkatli olmaya, yeme içme alışkanlıklarınızı gözden geçirmeye başlayacaksınız. Aşk hayatınıza baktığımda iş hayatınızda veya sürekli olarak etrafınızda olan biriyle arkadaşlığınız aşka dönüşebilir. Evli olan Yengeçlerse, beraberliklerinde birlik ve beraberlik içerisindeler. Sevgi ve sağlıkla kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta iş ortamınıza ve kariyerinize odaklanacağınız bir süreç olacak sizler için dolayısıyla yeni işler, yeni projeler peşinde olacaksınız. Belki çalıştığınız yerde bir terfi veya ödül de almanız muhtemel olabilir sizler için. Sevdiğiniz kişi biraz kıskanma enerjisine sahip bu aralar, bu konuda onunla daha çok ilgilenmek ve vakit ayırmak iyi bir fikir olabilir sevgili Aslanlar. 24 Ekim Boğa dolunayı sizleri ev ve iş ortamınızla ilgili konularında uyarıyor,  gerginlikler ve tartışmalara açık bir dönem iş ve ev arasında dengeyi bulamayabilirsiniz. Evli ve çocuklu olanlar içinse çocuklarıyla ilgili bir karar almak durumunda kalabilirler. Sevgi ve sağlıkla kalın.

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bu hafta kendinizi yüksek öğrenim, lisans, yurtdışı seyahatler, akademik çalışmalar, din ve felsefe gibi konulara ilgi duyarak bulabilirsiniz. Bu konularda fırsatlar yakalayabilir, yarım kalmış bir işiniz var ise onu tamamlamak için adım atabilirsiniz. 24 Ekim’deki Uranüsyen Boğa burcu dolunayı medya sektörü, tanıtım, pazarlama, reklam gibi konularda stres yaratabilir. Kardeşlerinizle veya uzak akrabalarınızla aranızda sorunlar çıkabilir. Evde tartışma ve kaos durumlarından kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Akrep burcundaki hareketi, sizleri daha çok yakın çevrenize yönlendiriyor. Yani huzuru uzaklarda değil, yakınlarda aramalısınız.

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, güzellik ve estetik konularında ufak dokunuşlar, tarzınızı yenilemek, sanat ve etkinlikler adına güzel enerjiler var sizler için. Venüs retroda hala ama sizin içiniz kıpır kıpır, değişiklik yapmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz sanki. Ortaklaşa kazanç kapılarınızın açılacağı, eşinizin veya partnerinizin iş konularında büyüme yaşayacağı bir zaman dilimi sizler için. 24 Ekim’deki dolunayla beraber para konusunda sıkışıklık yaşayabilir, harcamalarınızı kısmak zorunda kalabilirsiniz. Kredi çekmek, faiz, vergi, ödemeler konusunda atılımlar başlatabilir, yeni bir ortaklık için teklif alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişiyle kısa bir seyahate çıkmak, ilişkinizi güçlendirecektir. Sevgi ve sağlıkla kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, genel anlamda bu hafta ikili ilişkilerinizle meşgulsünüz. Aşık olabilir, beklemediğiniz bir an da hayatınızı birleştirme kararı alabilirsiniz sevgili Akrepler, romantik ve bir o kadar da coşkulu bir dönem sizler için. 24 Ekim’de karşıt burcunuz Boğada meydana gelecek ve Uranüs temalı olan dolunay, sizleri biraz sinirli ve agresif yapabilir. Olmadık insanlarla tartışmaya girebilirsiniz. Bazı bitişler ve kopmalar yaşayabilirsiniz. Yalnız olan Akrepler yeni bir ilişkiye adım atarken dikkatli olmalı bu hafta. Maddi açıdan kendinizi kapana sıkıştırılmış hissedebilirsiniz ve bunun için çözüm yolları aramak iyi bir fikir olabilir. 4 gezegenin ise sizin burcunuzda oluşu olumlu ve vurgulu bir haftaya imza atacak. Yanlış anlaşılmalar ortadan kalkıyor ve eski ortamınıza kavuşuyorsunuz. Sevgi ve sağlıkla kalın.

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta sağlık konularınız önem kazanıyor. Sadece sizin değil çevrenizdekilerin hatta evcil hayvan besliyorsanız onun dahi kontrol ve disipline edilmesi gereken durumlar olabilir. Yeni bir diyete başlamak, yeme içme düzeninizi değiştirmeniz gerekebilir. Bu dönem genel anlamda iş yaşamanızda ve birlikte çalıştığınız kişilerle diyalogunuz iyi olacak. Çalışma ortamınızda değişiklikler ve ufak sürprizleriniz olabilir. 24 Ekim’deki Boğa dolunayı sizi ummadığınız bir anda bu konuda destekleyecek, kendinizle ilgili önemli kararlar aldırabilir. Yeter artık bu böyle gitmeyecek, her şeyi değiştiriyorum diyebilirsiniz. Sıkıldığınız monotonlaşmış her şeyi hayatınızdan silip atabilir ve bir anlamda arınma ve tazelenme enerjisini kendinize çekebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde var olan sorunlarınıza çözüm getirmek ve aranızdaki anlaşmazlığı bir şekilde tatlıya bağlamak için biraz çaba! Bekarlar için aşk kapıda! Sevgi ve sağlıkla kalın.

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta sizler için aşk dolu geçeceğe benziyor. Her an yeni bir aşk kapınızı çalabilir, kendinizi yeni bir insanla bulabilirsiniz. İş hayatınızdan tanıdığınız veya iş vesilesiyle tanışacağınız birisi olabilir bu kişi. Eğlence hayatına, zevkle yaptığınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bu hafta ayrıca çocuk sahibi olmak isteyen Oğlaklar için de uygun etkiler taşıyor.24 Ekim’deki Boğa dolunayı arkadaş çevrenizde istenmeyen aksiliklere tartışmalar yol açabilir. Yeni bir okul veya yeni arkadaşlar konusunda stresler baskılar yaratabilir. Bazı hobilerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz, çocuklu olanlar için sürpriz etkiler var. Bu etkileri en aza indirmek için sık sık doğada vakit geçirmek, uzun yürüyüşler, bazen yalnız kalıp dinlenmek size vereceğim tavsiyeler olacaktır. Sağlık ve sevgi dolu bir hafta geçirmeniz dileğimle…

 

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bu hafta evinizle ilgileneceğiniz, aile konularınızın değer kazandığı ve vurgulandığı bir süreç sizler için. Evden çalışmak, işinizi eve taşımak sıkça yapacağınız şeyler olabilir bu süreçte… 24 Ekim’deki Boğa burcunda Uranüsyen dolunay gerçekleşiyor ve patronlarınızla aranızın açılmasına yanlış anlaşılmalara, bir projenin sonlanmasına neden olabilir. Eve ve aile hayatınızda bir takım sürtüşmeler yaşanabilir, beklenmedik değişikliklere karşı gözlerinizi açmalısınız. Aşk hayatınız ise kalabalıklaşıyor, çevrenizi bir sürü insan saracak. Seçim yapmak zor olabilir sizler için… Akrep burcundaki gezegen yoğunluğu ile iş yerinizdeki huzurunuz artmaya başladı, rahat nefes almaya hazırsınız . Sevgi ve sağlıkla kalın, mutlu bir hafta olsun sizler için…

 

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, iletişim ve haberleşme trafiğinizin arttığı bir hafta olacak sizler için. Her türlü yazılı veya görsel iletişim konularında aktif olacağınız medya, reklam, pazarlama işleri ile ilgilenebileceğiniz bir süreçtesiniz. 24 Ekim Boğa dolunayı eğitim, öğretim, medya, basın yayın, hayat felsefeniz hakkında ikilem yaratabilir. Seyahat planları yarım kalabilir veya ertelenme olabilir. Bu süreçte düşünceleriniz size eskimiş gelebilir. Kardeşlerinizle aranızda anlamsız bir rekabet veya kırılganlık yaşanabilir. Ummadığınız bir zamanda yeni birisi aileye giriş yapabilir, herkesi mutlu edebilir. Aşk hayatınızda ise yalnız olan Balıklar, bir davette yeni biriyle tanışıp yeni bir ilişki başlatabilirler. Sevgi ve sağlıkla kalın. Güzel bir hafta olsun sizler için.

Haftalık burç yorumları (22-28 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler