İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Bu hafta Güneş ve Merkür burç değiştirerek Boğa burcuna geçiyor. Bakalım bu gelişmeler burçları nasıl etkiliyor? Astrolog yazarımız Dolunay Karaca yazdı.

profil
Dolunay Karaca
17.04.2017
Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Koçlar, Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirerek Boğa burcuna geçiyor oluşu sizleri maddi anlamda rahatlatmaya başlıyor bu hafta. Para konularında daha çok kazanmaya yöneliksiniz. Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya, iş toplantıları ve yeni projeler için kolları sıvamalısınız. Sevdiğiniz kişiden destek geliyor bu hafta, Venüs düz hareketine nihayet döndü ve eşinizle, sevdiğiniz insanla aranızdaki bağ yeniden yapılanıyor. Bu süreçte artık eski konuları tamamen kapatmak ve yeniye yer vermek gerekiyor. Hafta sonunda sosyalleşmek için ortamlarınız çok olacak.

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Boğalar, Güneş’in ve Merkür’ün sizin burcunuza geçmesi ve kavuşum enerjisiyle başlıyoruz haftaya, kendinizi bazı konularda takıntılı ve sabit fikirli hissedebilirsiniz, eski hatıralara, eskiden tanıdığınız kişilere yakınlık duyabilir, onları aramak sormak isteyebilirsiniz. Sözleriniz bir ok gibi keskin ve emreder edasında olabilir. Merkür aslında geri harekette ve sizin burcunuzdan çıkarak tekrar Koç’a geçiş yapacak bir süre, sağlık konularında bazı tekrarlar yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuz bir an için düşüşler yaşayabilir. Ay Oğlak burcunda ve sizleri eğitim için destekliyor olacak. Seyahat ile ilgili planlarınızı bile eğitim alanınıza göre belirleyeceksiniz. Aşk konusunda şansınız bu hafta itibariyle açılıyor.

 

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili İkizler, Güneş’in Merkür’ün Boğa burcuna geçişi sizi hastaneler, arkanızdan dönen olaylar, düşmanlıklar, hukuksal meselelerde uyarıyor olacak. Bir takım istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat bu hafta şans noktanız iş konusunda ve aşk da yaver gidecek. Hem işyerinizde daha etkin olabilirken, hem de aşk konusunda sevginizi tazeleyebileceksiniz. Ay Oğlak’ta başlıyoruz haftaya ödemeleriniz artmışsa onları ödemek için hesap kitap yapmaya başlamalısınız, ortaklık düşünenler için uygun bir hafta ama dediğim gibi yanlış kişilerle ortaklık size düşman kazandırabilir dikkat diyorum.

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Yengeçler, Güneş ve Merkür’ün bu hafta burç değiştirmesi ve Boğa burcunda kavuşmasıyla eskiden görüşmediğiniz arkadaşlarınızla tekrardan görüşecek, belki aranızın ısınması, dargınlık yaşadığınız kişilerle barışma gibi durumlar öne çıkacaktır. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunma şansınız artarken, yeni hayallerin peşinden koşma ve içinizin umutla dolduğuna şahitlik edeceksiniz. Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya ikili ilişkiler haftaya damgasını vuracak. Tamam ya da devam kararı alacağınız bazı Yengeçler için ilişkilerinde dönüm noktası yaşayacakları bir hafta. Sıkı tutunun Yengeçler bu hafta başınız dönebilir.

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Aslanlar, Güneş ve Merkür kavuşumlu bu hafta iş ve kariyer konusunda dileyin ne dilerseniz çünkü bu kavuşum sizin kariyer hanenizde yer alacak. Yeni işler peşinde koşacağınız, toplantılar, sunumlar ve kafanızda daha önceden şekillendirdiğiniz projeler için adımlar atma zamanı diyebilirim. Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya sağlık konusunda diyet listenizi gözden geçirmek, günlük rutinlerinizi değiştirmek ve daha sık ama daha az yemek gibi kendinizi disipline etmeniz gereken bir hafta. Aşk konusunda ise yoğun temponuza eşiniz biraz içerliyor olabilir. Ona ilginizi belli edin.       

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Başaklar, Boğa burcunda kavuşum yapan Güneş ve Merkür bu hafta sizlere gidemediğiniz yerlere gitmek, görmediğiniz yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak ve hatta eski arkadaşlarınızla karşılaşma olanakları sağlıyor. Ay Oğlak’ta başlıyoruz haftaya çocuklarınızla ilgili konular öne çıkıyor, onların okulları, eğitimleri, doğum günleri derken onlarla daha fazla zaman geçireceğiniz bir haftadasınız. Bekar olanlar için ise yeni ilişkiler yolda ama sizler kararsızsınız, iki kişi arasında kalıp karar veremeyip ikisinden de olmayın. Venüs düz hareketine geçti ve aşklar, ilişkiler yeniden canlanmaya başlıyor bu hafta bunu değerlendirin.

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Teraziler, yönetici gezegeniniz Venüs düz harekete geçti. Güneş Merkür’le kavuşum yapıyor ve burç değiştiriyor. Kendinizi daha iyi hissetmek için pek çok alternatif var, ortak paylaşımlar, yeni kazanç kapıları, yeni işler ve ilişkiler devrede olacak. Bu hafta hasta ziyaretleri ve arkadaş çevrenizdeki konularda yine gündeminizde olacak. Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya ve sizler için ev ve aile içi olaylar önemli… Büyüklerinizle birlikte geçireceğiniz zaman önemli ve ev değişikliği için de uygun bir sürece girdiniz! Venüs dekorasyon ve estetik işleri için artık izin veriyor sizlere, kolay gelsin.

 

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Akrepler, aşkta en şanslı sizlersiniz bu hafta Güneş ve Merkür Boğa burcunda kavuşum yapacaklar ve burç değiştiriyorlar. Aşk ve ilişkiler haneniz canlanıyor var olan birlikteliğiniz ciddiyet ve anlam kazanırken, evlenme teklifi almanız an meselesi…Yalnız olan Akrepler için ise birden fazla seçenek var; mutlaka birisine karar verecekler, aradıklarını bulacaklar. Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya yeni bir hobiye başlamak için uygun süreçtesiniz, aklınızda olan spor, eğlence, kulüp, etkinlik fikirlerini artık hayata geçirmelisiniz. Bu dönemde tanışacağınız kişiler hayatınız için kilit rol oynayabilirler. Evinizde huzuru bulacaksınız. Eğlenceli ve hareketli bir haftaya hazırlıklı olun.

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Yaylar, Ay Oğlak burcunda başlıyoruz dolayısıyla sizler için bu hafta en çok maddi konular ön planda olacak. Daha fazla harcama yapmak için önce kazanmak gerekecek. Güneş ve Merkür Boğa burcunda kavuşum açısı yapıyorlar. Bu açı sizlerin iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi düzenlerken, günlük yaşantınızı yoluna koyuyor olacak, alacağınız kararlarda net ve mantıklı olacaksınız bu da işinizi rahat ilerletmeniz için fayda sağlayacak. Eski bir iş arkadaşınızla yeniden çalışma ortamınız birleşebilir. Eski bir proje önünüze gelebilir. Farklı ve beklenmedik olayların yaşanacağı değişik bir hafta. İletişiminiz ise kuvvetli akıyor.

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Oğlaklar, Ay sizin burcunuzda başlıyoruz haftaya, organize olmak, disiplinli olmak, başlattığınız işleri dikkatlice ele almak ve sorumluluklar tavan yapmış olabilir. Yeni kararlar almak ve uygulamak için sizlere güzel fırsatlar sunacak bu hafta. Güneş ve Merkür burç değiştiriyorlar fakat öncesinde kavuşum yapıyorlar Boğa burcunda iki gezegen. Bu durum sizlerin aşk hayatını yeni baştan yazmanıza neden olacak, gittiğiniz etkinliklerde keyif alacaksınız, yeni insanlar tanıma ve yeni hobiler edinme durumunuz var. Eski bir aşk yeniden gündeme gelebilir, belki bir karşılaşma ve eski defterlerin açılması söz konusu. Hafta sonuna doğru harcamalarınıza dikkat etmeli ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Günlük temponuz bu hafta yükseliyor.

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Kovalar, yalnızlık veya yalnız kalma isteğiniz bu hafta artabilir. Sosyallikten hoşlanan Kovalar kendilerini bu hafta izole etmek isteyebilirler, herkesten kaçıp uzaklaşmak, bir süre ortalarda görünmemek, kimsenin bilmediği yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Özgürlüğe düşkünlüğünüz bu hafta artarken, Güneş ve Merkür’ün Boğa burcundaki kavuşumu kardeşlerinizle ve yakın çevrenizdeki insanlarla yeniden bağ kurabilmenizi sağlayacak. Bazı konulara açıklık getirip, anlaşılmayan noktaları yeniden gözden geçireceksiniz. Aşk hayatınız için ise kısa bir seyahate ihtiyacınız var. Bunu tek başınıza yaşamanız gerekecek bazen küçük ayrılıklar büyük özlemlere dönüşebilir.

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)

Sevgili Balıklar, Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya, yeni bir hayalin peşinden gitmek, arkadaşlarınızla kaynaşmak ve kendinizi dışarı atmak istiyorsunuz. Havalar iyice ısınırken, miskinliğinizi atmak ve dolaşmak sizlere iyi gelebilir. Güneş ve Merkür Boğa burcunda kavuşum yapacaklar. Merkür geri harekette bile olsa Güneş’in kalbinde olacak, dilediklerinize aklınızdan geçenlere dikkat edin gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek. Özellikle de kendinizi ifade edememekten yakınan balıklar için güzel bir hafta… Kendinizi anlatabilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. İletişiminiz düzelirken, yazı yazmak, konuşmak, kitap okumak, pazarlama, reklam ve tanıtım konularınız bu hafta iyiye gidecek. Araştırma ve öğrenme haftası sizler için. Aşk için ise son çağrı. Bu haftayı mutlaka değerlendirmelisiniz. 

Haftalık burç yorumları (17-23 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler