İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Perşembe günü Terazi burcunda yeniay meydana geliyor. Güzel başlangıçlar, tazelenme ve yenilenme enerjisi devrede olacak! Bakalım diğer burçları neler bekliyor...

profil
Dolunay Karaca
16.10.2017
Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yeni haftada Ay Başak burcunda pazartesi günü, mükemmeliyetçi ve detaycıyız, biraz da çevremizdekileri eleştirmeyi seviyoruz.  Bazı şeylerden kaçmak için sanki çalışmaya yöneliyorsunuz, bazen bazı şeyleri unutmak ve hatırlamamak isteriz, işte böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz bu hafta. Sevgi ve aşk konularınız hafta ortasında gayet iyi olacak, Ay Terazi burcuna geçiş yaptıktan sonra arkadaşlarınızla birlikte keyifli ortamlarda bulanacaksınız. Yeniay sizin ilişki evinizde yeni başlangıç yapmak, sevdiğinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için bu hafta gerçekten iyi etkiler var. Ay Venüs Mars arasındaki uyumlu açı, sizi ve sevdiklerinizi birbirine bağlıyor. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, yeni haftaya Ay Başak burcundayken başlıyoruz. Sizi hobileriniz konusunda seçici ve detaycı yapıyor, el becerileriniz artıyor ve kendinizi dikkatli bir şekilde tartıyorsunuz. Çocuklarınızın işleriyle ilgilenmek, ödevler, koşuşturmalar derken, sorumluluklarınızın arttığı bir haftaya giriyorsunuz. Bu hafta iş ortamınızda bazı sırlar açığa çıkabilir. Günlük temponuz hayli yüksek. Terazi burcunda yeniay yaşanacak Perşembe günü, gerçekten mutluluk veren bir yeniay bu, özellikle sağlık konularında yüzünüz gülecek, bir yakınızın veya kendinizin sağlık koşullarında iyileşme yaşanacak. Aşk ve sevgi durumları bekar olan Boğalar için çalışma ortamınızda tanışacağınız birisi size cazip gelebilir bu hafta. Birliktelikleri olanlar zaten mutlular. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya Güneş ve Ay arasındaki kare açıyla başlıyoruz. Ay Başak burcunda hareket ediyor. Genel olarak ev ve aile konularında inisiyatif alacağınız bir hafta olacak. Evinizde olmak isteyeceksiniz ve ailenizle ilgili sorunları çözmeye çalışacaksınız. Aklınız ise ikili ilişkilerde bekar olan İkizler için evlilik çanları çalacak, ikili ilişkilerde düzelmeler ve iyileşmeler yaşayacaklar, bazı şeylerde aydınlanma yaşanacak ve olaylara farklı açılardan bakacaksınız. Haftanın ikinci yarısında Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor ve burada yeniay meydana geliyor. Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler için uygun etkiler var, yalnız eşlerin tutumu önemli. Ortaklıklar ve ödemelerde zorlanmalar var. Bunları iyi dengelemeniz gereken bir haftadasınız. Mesafeli olmak size uygun değil bence, sizler kıpır kıpır ve konuşkan girişken insanlarsınız. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, evet Ay 3. evinizdeyken başlıyorsunuz haftaya yani Başak burcundayken. Kardeşlerinizle yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi, iletişim, yazma konuşma becerileriniz güzel gidiyor, ticaret yapma fikriniz, iş birliği içerisinde olursanız iyi sonuçlanacak. Çocuklarınızla ilgili meselelerde biraz zorlanabilirsiniz hafta başında. Spekülasyonlardan uzak durmak, kumar benzeri şeylerle ilgilenmemek, yatırımlarınız doğru yerlere yapmak için biraz beklemelisiniz. Düşüşler ve kayıplar verebilirsiniz. İlişkilere farklı bir açıdan bakarsak, dönüştürücü ve sizi farkındalığa vardıran bir etkileri görebiliriz. İlişkilerde adil olmak, hak yememek, medeni davranmak gerekiyor her iki taraf içinde. Terazi burcundaki yeniay ev, taşınma, yer değiştirme konusunda sizlere ilham veriyor. Hafta sonu Ay Akrep burcunda hareket edecek, astroloji ve okült çalışmalar için oldukça güzel bir dönem, heyecan duyacağınız keyif alacağınız şeylerle ilgilenmeli ve hobilerinizi geliştirmelisiniz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Ay Başak burcunda başlıyoruz haftaya, sizin maddi alanınızı etkileyen bir transit bu. Para konularında kafa yoracağınız, maddi imkanlarınız için çalışacağınız bir süreç. Jüpiter ve Plüton arasında güçlü bir etkileşim var. Hırslı ve başarma odaklı olacaksınız. Üzerinde baskı kuracağınız insanlar isteyeceksiniz çevrenizde. Genel anlamda çocuklar, hobiler, aşk meşk gönül işleri, sahnede olmak, hayattan zevk almak, daha iyimser ve neşeli bir havaya bürünmek için fırsatlar çıkacak karşınıza. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Terazi burcunda ve yeniay meydana geliyor. Konuşmak, dertleşmek, anlatmak isteyecek ve çevrenizle iletişim halinde olacaksınız.  Cumartesi günü gökyüzü sizi değişik fikirlere itiyor, çözüm yolları bulmak için güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, evet haftaya Ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz bu da size oldukça güçlü enerjiler katıyor. Mükemmeliyetçi ruhunuz açığa çıkıyor ve detaycı yanınız netleşiyor. Yapmak istedikleriniz ve çalışma ortamınızda düzen ve yeni uygulamalarla haftaya başlıyorsunuz. Kafanızı toplamak ve elinizdeki işlere yönelmek için uygun bir hafta.  Evlerinde bir süredir gerginlik yaşayan düzensizlik yaşayan, hayatını bir türlü yerli yerine oturtamayanlar için güzel bir hafta bu, ev ve aile ortamınıza düzen ve huzur verici bir durumlar olacak sizler için. Evet aşk konularınıza baktığımda sevgi dolu hatta fazla abartılı geri bildirimler alabilir, şaşırabilirsiniz. İş konularında hırslı ve mücadeleli bir hafta sizleri bekliyor, intikam almaktan kaçınmalısınız ve dengede kalmaya çalışmalısınız. Yeniay süresinde para konularınız ise iyiye gidiyor. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya plan program yaparak kendi iç sesinizi dinleyerek başlamak istiyorsunuz. Ay Başak burcunda ve sizi kapalı yerlerde olmaya teşvik ediyor, yalnız kalmak, meditasyon yapmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak ve sıkıcı işlerinizi bir an önce bitirmek için sizi zorluyor. Venüs’ün ve pek çok gezegenin sizin burcunuzda bulunmasıyla, arkadaşlarınızla,  kardeşlerinizle olan iletişiminizi güçlendiriyor. Bir sürü insan çevrenizde olabilir bu haftadan itibaren, kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz, ayrıca yazı yazmak, bir bilgisayar programı oluşturmak, iletişim araçları sizler için ön planda olacaktır. Aşk konularında Perşembe günü yeniay Terazi burcunda olacağından, inisiyatif almak kolaylaşacak, kendinize olan güveninizi toplayacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Yeni kararlar alabilir ve aldığınız kararlar için içinizde bir heves hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi de iyimser ve anlayışlı bir tavırda olacak. Sosyalleşmek ve gezmek açısından değerlendirebilirsiniz yeniayı. Hafta sonu olumlu açı ile güçlü kişilerden destek görebilir, değiştirmek istediklerinizi değiştirebilir, değer yargılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Adil olmak sizin işiniz. Objektif bakış açınız size değer katıyor. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, arkadaşlarınızdan duyacağınız şaşırtıcı bir haberle başlayabilirsiniz yeni haftaya, Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı sıra dışı bir başlangıç yapacağınızı vurguluyor. Ay Başak’ta başlıyoruz yeni haftaya sosyal organizasyonlarınız artarken, her türlü plan program için uygun etkiler barındıran bir transit bu. Daha iyimser ve rahat para kazanma tekniklerine yönlenebilirsiniz. Perşembe günü Terazi burcunda yeniay meydana geliyor. Genel anlamda arka planda kalmak ve kendi kendinize karar almak için uygun bir zaman dilimi, hasta ziyaretleriniz olabilir, yardıma muhtaç insanlar için el uzatabilirsiniz. Ay Akrep burcuna geçtiğinde ise hafta sonu daha dinamik ve bir o kadar da yoğun duygular barındıracaksınız. Aşk konularında sevdiğinizle bir aradasınız ve küskünlük bitmiş. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta aslında bir anlamda bu sizlerin fikirlerinizde artık gerçekten olgunlaştığınızı ve anlamsız şeylerden bahseden kişilerden uzaklaştığınızı, hayata realist yönden bakmaya başladığınızı gösteriyor. Fikir ve düşüncelerinizde daha somut ve ciddi mevzular ilginizi çekerken, bir yandan bunları hayata geçirmek için gayret sarfediyorsunuz. Terazi burcundaki stelyum yani gezegen yoğunluğu nedeni ile maceraya olan düşkünlüğünüz artıyor, eğlenceli ve felsefi şeyler ilginizi çekiyor. Bu hafta ayrıca Terazi burcunda yeniay meydana geliyor. Bu durum sizin sosyal hanenizde oluşumda. Maddi anlamda beklentileriniz netleşiyor ve arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardım ediyorlar. Sevgi konularında ikili ilişkilerde ise bir mesafe söz konusu olabilir. Hafta sonu yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevgiyle kalın, hoş çakalın.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta fikirlerinizde tutucu ve inatçısınız. Geçmişe takılı ve bir sırrı ortaya çıkarmak, gizli konuları araştırmak ister gibisiniz. Aslında fikirlerinizi çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir yapınız var. Kendinize saklamak ve ketum davranmak söz konusu bu hafta sizler için. Ay Başak burcunda başlıyoruz yeni haftaya sizler seyahat planları yapıyor olabilirsiniz önümüzdeki günler için, bu iş ile alakalı olabileceği gibi yabancı ortaklıklar, yurtdışında bir iş açmak veya mal alıp satmak gibi durumlar da olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla görüşmek ve onlarla diyalog kurmak size iyi gelecektir. Detaycı ve planlısınız. Her türlü şarta uygun ikinci bir B planınız var. Bu tutumunuz sizi zorluklardan koruyor ve savunma mekanizmanızı güçlendiriyor. Aşk ve sevgi konularında bu hafta Terazi burcundaki yeniay hem iş hem de aşk konusunda değiştirmek ve dönüştürmek istedikleriniz için harika bir ödülle geliyor. Adil olmak ve insanlara gerekli değeri vermek gerekiyor. Biliyorsunuz vermeden almak olmaz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, hastalık, ameliyat, hasta ziyaretleri belki yanınızda çalışan birilerinin bu tür durumları olabilir veya evcil bir hayvanınız var ise onun bu tarz durumlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Ortaklaşa işler, ödemeler ön planda… Salı gününden itibaren keyif alacağınız projeler, yeni arkadaş çevreleri, sosyalleşmek, hayattan keyif almaya başlamak size iyi gelecektir. Neşeli ve pozitif yönünüzü harekete geçirebileceksiniz. Sosyal hayatınız netlik kazanacak, kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacaksınız. Sizler fazlasıyla arkadaş canlısınız, bu bir anlamda çok iyi bir şey fakat diğer yandan herkes arkadaşınız değil, bu dengeyi bulmak önemli. Terazi burcundaki yeniay ile yeni bir eğitime başlayabilir daha felsefi, daha bilgili, daha dolu insanlarla bir arada olmak keyif verebilir sizlere. Aşk hayatınız için bekar olan kovalar sosyal ortamlarda yeni biriyle tanışma ihtimalleri oldukça yüksek. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, yeni haftaya Ay sizin karşıt burcunuzda Başakta başlıyoruz. Güçlü bir enerjisi var. Hırs ve rekabet duyguları baskın haftaya başlarken. Özellikle ikili ilişkilerinizde bir şeyleri ona empoze etmeye çalışabilirsiniz veya tam tersi o size baskı kurmaya otorite olmaya çalışabilir. Bu bağlamda kırılabilir ve üzülebilirsiniz. Salı gününden itibaren anne veya baba figürü olan kişiler sizin için daha fazla saygınlık ve önem kazanacaklar. Onlara ihtiyaç duyduğunuz algısı güçlenecek. Ayrıca iş konularında kariyer hedeflerinizde istediklerinize kavuşabileceksiniz.  Aşk ve sevgi konularında sevdiğiniz kişinin parasal desteğe ihtiyacı var. İşlerini düzenlemekte ona yardımcı olmak, ortak fikir üretmek, Terazi burcundaki yeniay ile birlikte yeni hedefler belirlemek, sevginizi göstermek için uygun… Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (16-22 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler