İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Yeni haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Satürn’den kavuşum enerjisi alan Ay, pazartesi sendromuna hazırlıklı olmamızı söylüyor. Sonrasında ise yeniden Güneş doğacak kalplerimize, Merkür ve Venüs’ün kavuşumuyla ılıman rüzgarlar esecek. İyi haftalar…

profil
Dolunay Karaca
15.10.2018
Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

İş ve kariyer konuları bu hafta da önemli. Özellikle otorite figürleri ile iletişim konuları dikkat çekici diyebilirim. Babanızın genel olarak sağlığına da dikkat etmesi gerekebilir. Parasal konular ve ortak bütçe ile ilgili durumlar önem kazanabilir. Ani kararlara son derece açık bir burçsunuz, özellikle bu hafta zihniniz son derece aktif. Rutininizde beklenmedik değişimler de sizleri biraz zorlayabilir. Merkür ve Venüs’ün Akrep burcunda kavuşumuyla birlikte özellikle aşk hayatınız, genel eğlence ve keyifli zaman yaratmak adına destekler almaya başlıyorsunuz. Haftanın başlarında iş konuları dikkat çekerken, hafta ortasında arkadaşlıklar ve organizasyonlar devreye giriyor, hafta sonu ise Balık burcuna geçen Ay, sizi duygusallaştıracak. Sevdiğiniz kişiye tatlı bir mesaj atmaya ne dersiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Seyahatler konusunda hareketli bir haftadasınız. Hızlı bir iletişim trafiği içindesiniz diyebilirim. Aile konuları sizler için de önemli olacak. Özellikle Güneş’in Uranüs ile sert enerjileri sebebi ile zihniniz biraz karışabilir. Merkür ve Venüs’ün kavuşumu ile birlikte ilişki konularında kolaylıklar yaşanabilir diğer taraftan, eviniz ve yuvanız dikkat çekmeye başlıyor. Misafir ağırlayabilir, evinize vakit ayırabilir genel olarak evde olmaktan keyif alabilirsiniz. Haftanın başında yurtdışı bağlantılar, seyahatler dikkat çekerken, ilerleyen günler için toplantılar, konuşmalar ve arkadaşlıklar öne çıkacak. Hafta sonu Ay Balık burcunda, sizler için yeni umutlar hayaller kurmanıza neden olacak.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Parasal konularda bazı stresli veya endişeli durumlarınız olabilir. Harcamalara genel olarak dikkat etmelisiniz. Beklenmedik sürpriz gelir artışlarına da açıksınız fakat genel olarak bütçenizi özellikle haftanın ilk günlerinde fazlası ile sorun edebilirsiniz. Merkür ve Venüs’ün Akrep burcunda kavuşumu ile ikili ilişkilerinizde kolaylıklar yaşayabilirsiniz fakat çevre ilişkileriniz de son derece hareketlenmeye başlıyor. Haftanın başında çocuk düşünen İkizler için eşlerinden de alacakları destek sayesinde buna adım atma durumları var. Haftanın ilerleyen günlerinde ise bu konuda sağlık testlerinden geçmek ve gerekli beslenme düzenine kavuşmak için doktor randevularınız gündemde olacaktır. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

İkili ilişkilere dikkat etmelisiniz, burcunuzda gezinen Güneş’in biraz zorlayıcı açıları olacak, bu da sizi rekabete çekebilir. Eş olabilir, veya ortaklı işler de olabilir birtakım para konuları önem kazanabilir. Kendiniz için bir harcama yapmak isteyebilir ve buna bütçe ayırmak isteyebilirsiniz. Bana kalırsa ayırıyorsunuz çünkü bu hafta Merkür ve Venüs’ün kavuşumu ile harcamalarınızda artış başlıyor, günlük rutinlerinizde ise kısıtlanmalar olabilir. Ev alma, ev satma, ev değiştirme gibi konular öne çıkıyor bu hafta. Evinizde dekor değişikliği veya farklı bir yere taşınma fikri aniden gündeminize düşebilir. Hafta sonuna doğru tanışacağınız birinden elektrik almanız olası. Ufkunuzu genişletecek, sizi başka bir dünyaya götürecek yapıda bu kişi.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Bu hafta sağlığınıza, beslenmenize ve kendinize çok dikkat edin derim. Burcunuzun yönetici gezegeni Güneş’in Uranüs ile yapacağı açılar gösteriyor ki, biraz yorgunsunuz fakat bir yandan da birtakım konularda heyecan ve yenilik arayışınızda devrede. Kendinizi yenilemek için ve keyifli bir konu için özellikle haftanın 2. yarısı itibari ile fırsatlar yakalıyorsunuz. Sadece haftanın ilk birkaç günü stres ile mücadele etmeye gayret gösterin. Özellikle çocuklarla olan iletişiminiz bu hafta çok iyi, çocukla çocuk olabilen insanlarsınız, keyfiniz yerinde. Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiklerinizden yardım ve destek alacaksınız. Yalnız olmadığınızı her konuda kanıtlayabileceksiniz.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Zihninizi kurcalayan birtakım konular var gibi, belki nasıl yapsam veya nerden başlasam diyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinize biraz dikkat edin, onlardan alacağınız haberler sizleri biraz şaşırtabilir. Ani fikir değişikliklerine de açık olabilirsiniz. Özellikle iş çevrelerine bu hafta dikkat! Arkanızdan konuşmasınlar, kendinizi biraz koruma altına alın derim. Ailenizden destek görüyorsunuz bu hafta, özellikle maddi konularda yardımlar alıyorsunuz. Belki size akıl verecekler ve işe yarayacak, belki bir iş yapacaksınız beraber ama size iyi geleceği kesin derim. Haftanın sonlarına doğru iletişim trafiğiniz artıyor, basın, pazarlama konularında ticaret konusunda ivme kazanıyorsunuz. Aşk konusunda ise Merkür ve Venüs kavuşumu yaşanacak Akrep burcunda çok güzel sizler için… Yöneticiniz Merkür, sevgi gezegeni Venüs’le kavuşuyor, tatlı dil yılanı deliğinden çıkarıyor.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Kariyerde bazı zorluklara açık olabilirsiniz, işleriniz sizleri bunaltabilir ve zorlayabilir. Hayatınızdaki otorite figürleri ile iletişiminize de dikkat etmelisiniz, babanız olabilir veya patronunuz olabilir. Merkür ve Venüs’ün kavuşumu ile dost çevreniz daha samimi şevkatli ve yardımsever bir hal alabilir. Sosyal ortamlardasınız, destekler hafta sonuna doğru geliyor. Haftanın başında kendi yaralarınızı sarmak, yine size düşecek, içinizde atamadığınız bir duygu var ve sanki bununla baş edemiyor gibi hissedebilirsiniz. Biraz içinize çekilin ve ara ara kendinizle baş başa kalın. Hafta sonu Ay Balık burcunda olacak, hobilerinize, eğlencenize bakacaksınız, hayattan keyif alacaksınız. Yaratıcı çalışmalar içerisinde olabileceksiniz. Aşk ve flörtler güzel gidiyor.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

İletişime dikkat edin özellikle haftanın ilk günlerinde. Seyahatler yapıyorsanız, yollarda olacaksanız trafik konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu hafta kariyer konusunda destek durumu da dikkat çekici görünüyor. Özellikle Venüs ve Merkür’ün kavuşumu maddi konularda kolaylıklara neden olurken,  iş konularınız öne çıkıyor, bu konuda yardım talep edebilirsiniz çevrenizden. İletişim haneniz biraz karışık bu hafta, bir yandan her şey iyi gibi giderken diğer yandan her şey bir anda bozuluyor sanki. Burada Güneş ve Plüton’un bir karşıt açısı mevcut. İlişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Haftanın başında, özellikle moraliniz bozuk ve bitkin hissedebilirsiniz. İlerleyen günlerde daha motive ve güçlü hissedeceksiniz kendinizi, iş ve para konularınız iyiye gidecek. Şifa bulacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Kazançlar ve kaynaklar konusu sizler için önemli, bir diğer yandan parasal konular ile ilgili biraz baskı da hissediyor gibisiniz. Haftaya başlarken dikkatiniz bütçenizde gibi. Merkür ve Venüs’ün kavuşumu Akrep burcunuzda gerçekleşiyor, daha açık fikirli ve yenilikçisiniz bir yandan da kısıtlanmışlık hissine sahipsiniz. Araştırmacı yanınız hareketlenirken, sürpriz tatil fırsatlarına da açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranız çok iyi, çok yaratıcı fikirlere imza atıyorsunuz, bir şey inşa ediyorsunuz. Yeni bir proje olabilir, bir organizasyonun içerisindesiniz. Hafta sonunda ise yalnız kalmamalı ve dışarda olmalısınız. Çevreniz kalabalık, arkadaşlıklarınız iyi gidiyor, yeni ortamların aranılan yüzüsünüz. Aşktan yana bu hafta herkesin yüzü gülüyor.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Dikkatiniz biraz ikili ilişkilerinizde, Ay pazartesi ve salı sizin burcunuzda gezinirken biraz zorlayıcı açılara maruz kalıyor. Aile ve yuva konuları önem kazanabilir. Ortaklı işleriniz de önemli bu hafta. Rutininizde beklenmedik değişimlere de açık olabilirsiniz. Biraz katı ve soğuk bir imaj çizebilir, monotonluk içerisinde kalabilirsiniz.  Bazı ilişkilerinizi yeniden düzenliyor veya gözden geçiriyor olabilirsiniz. Venüs ve Merkür‘ün kavuşumu sizi olumlu etkileyebilir; yabancı mecralardan destek görebilir, maddi konularda ise avantajlar yakalıyor gibisiniz. Parasal destekler devrede diyebilirim. Patronlarınız veya üstlerinizle bir çatışmanız var, bir gerginlik bekliyor sizleri bu hafta.  Fakat gergin açılar aslında bizlere ilerleme şansı verirler, bizi dürter, tetiklerler, dolayısıyla yerimizde saymamış oluruz.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Temponuz biraz düşük diyebilirim özellikle haftanın ilk günleri. Fakat genel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, özellikle beslenmenize önem vermelisiniz. Genel iş ortamınız veya birlikte çalıştığınız çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konular dikkat çekici. Kariyer konuları hafta başlarken gündeminizde ve genel temponuz veya bazı önemli projeleriniz var. Merkür ve Venüs’ün kavuşumu hayata bakış açınızı değiştiriyor, olumlu katkı sağlıyor sizlere. İkili ilişkileriniz önem kazanacak bu hafta. Ortak projeler dikkat çekerken, sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak istiyorsunuz. Sıra dışı fikirlere sahipsiniz bu hafta, bunları hayata geçirmek ve vizyonunuzu genişleten kişilerle olmak istiyorsunuz. İçsel olarak bir dönüşüm bekliyor sizleri. Aşk? Siz isteyin yeter!

 

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)

Hafta başında Ay ve Uranüs arasındaki enerji de gösteriyor ki, beklenmedik ve sizi şaşırtacak haberlere açıksınız. Bu sürprizin size bir fırsat getireceğini düşünüyorum. Özellikle Venüs ve Merkür’ün kavuşumu Akrep burcunda olurken, sizler iş konusunda, uzak akrabalar konusunda kolaylıklar yaşayacaksınız. Genel temponuzda hareketlenmeler başlayacak. Ortaklaşa işlerde, arkadaşlarınızın ve sosyal ortamlarınızın desteğini göreceksiniz. Her şey oluyor fakat bazı şeylerde eksiklikler olacak. Onu söylemek isterim. Olsun sonuç olarak istediklerinizin çoğunu almış olmak size yetecek. Hafta sonuna doğru seyahat planlarınız gündeme geliyor. Ay sizin burcunuza geçecek, rahat ve isteklerini kolaylıkla alan bir Balık var. Kendinizi ifade edebileceksiniz. Konuşmaktan çekinmeyecek, dertlerinizi, mutluluklarınızı her şeyinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle ufak tartışmalar ise aşkın tuzu biberi.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler