İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

profil
Dolunay Karaca
14.02.2017
Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yeni haftada Ay Başak burcunda Pazartesi günü, mükemmeliyetçi ve detaycıyız, biraz da eleştirmeyi seviyoruz çevremizdekileri. Bu hafta önemli gökyüzü haberlerinden biri Mars Uranüs kavuşumu ve Çarşamba günü Ay bu ikiliye karşıt açıda. Bazı şeylerden kaçmak için sanki çalışmaya yöneliyorsunuz, bazen bazı şeyleri unutmak ve hatırlamamak isteriz, işte böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz bu hafta. Sevgi ve aşk konularınızda da aynı şey geçerli olacak. Ay Terazi burcuna geçiş yaptıktan sonra arkadaşlarınızla birlikte keyifli ortamlarda bulanacaksınız. Ay, Mars ve Venüs’le uyumsuz açıda, sizi biraz yorabilir bu açı. Hafta sonunda Ay Akrep burcunda olacak, sezgileriniz artarken, Güneş’in Balık burcuna geçiş yapmasıyla birlikte kolektif ve aslında aynı özden geldiğimizi anlıyoruz, yaratıcılığımız artıyor. 

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; Ay Başak burcundayken başlıyoruz yeni haftaya, sizi hobileriniz konusunda seçici ve detaycı yapıyor, el becerileriniz artıyor ve kendinizi dikkatli bir şekilde tartıyorsunuz. Çocuklarınızın işleriyle ilgilenmek, ödevler, koşuşturmalar derken, sorumluluklarınızın arttığı bir haftaya giriyorsunuz. Güneş bu hafta yer değiştirerek 18 Şubat’ta Balık burcuna geçiş yapıyor, bu durumda sizler ertelediğiniz bir projeyi hayata geçirebilir veya arkadaşlık konularında inisiyatif ve aksiyon alabilirsiniz. İş ortamınızda bazı sırlar açığa çıkabilir. Günlük temponuz hayli yüksek. Mars ve Uranüs kavuşumu yaşanacak Çarşamba günü, gerçekten sıra dışı aksiyon alma yönümüz açığa çıkıyor. Özellikle sağlık konularında yüzünüz gülecek, bir yakınızın veya kendinizin sağlık koşullarında iyileşme yaşanacak. Aşk ve sevgi durumları; bekar olan Boğalar için çalışma ortamınızda tanışacağınız birisi size cazip gelebilir bu hafta. Birliktelikleri olanlar zaten mutlular. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya Satürn ve Ay arasındaki kare açıyla başlıyoruz. Ay Başak burcunda hareket ediyor. Yönetici gezegeniniz Merkür ise Kova burcunda. Hafta başında otorite figürleriyle bazı çatışmalı durumlarınız olabilir. Genel olarak ev ve aile konularında inisiyatif alacağınız bir hafta olacak. Evinizde olmak isteyeceksiniz ve ailenizle ilgili sorunları çözmeye çalışacaksınız. Aklınız ise eğitim ve iş konularında olacak bazı şeylerde aydınlanma yaşanacak ve farklı açılardan bakacaksınız olaylara. Salı günü Ay Mars ve Venüs’le karşıt açıda, Çarşamba günü ise Mars ve Uranüs’le karşıt açıda olacak. Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler için uygun etkiler var, yalnız eşlerin tutumu önemli . Ortaklıklar ve ödemelerde zorlanmalar var. Bunları iyi dengelemeniz gereken bir haftadasınız. Mesafeli olmak size göre değil bence, sizler kıpır kıpır ve konuşkan girişken insanlarsınız. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; evet Ay 3. evinizdeyken başlıyorsunuz haftaya yani Başak burcundayken. Kardeşlerinizle yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi, iletişim, yazma konuşma becerileriniz güzel gidiyor, ticaret yapma fikriniz, iş birliği içerisinde olursanız iyi sonuçlanacak. Çocuklarınızla ilgili meselelerde biraz zorlanabilirsiniz hafta başında. Spekülasyonlardan uzak durmak, kumar benzeri şeylerle ilgilenmemek, yatırımlarınız doğru yerlere yapmak için biraz beklemelisiniz. Düşüşler ve kayıplar verebilirsiniz. Evet bu haftaki açılardan dolayı her tür ilişki için zorlayıcı daha doğrusu iç acıtıcı durumlar olabilir, tabii bunu olumlu yönden bakarsak dönüştürücü ve sizi farkındalığa vardıran bir etki olarak da görebiliriz. İlişkilerde adil olmak, hak yememek, medeni davranmak gerekiyor her iki taraf içinde. Hafta sonu Ay Akrep burcunda hareket edecek, astroloji ve okült çalışmalar için oldukça güzel bir dönem, heyecan duyacağınız keyif alacağınız şeylerle ilgilenmeli ve hobilerinizi geliştirmelisiniz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; Ay Başak burcunda başlıyoruz haftaya, sizin maddi alanınızı etkileyen bir transit bu. Para konularında kafa yoracağınız, maddi imkanlarınız için çalışacağınız bir süreç. Mars ve Uranüs arasında güçlü bir etkileşim var. Hırslı ve başarma odaklı olacaksınız. Üzerinizde baskı kuracağınız insanlar isteyeceksiniz çevrenizde. Salı ve Çarşamba günleri Ay Terazi burcunda, konuşmak, dertleşmek, anlatmak isteyecek ve çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Hafta sonunda iştahınız açık, yeme içme gibi durumları aşırıya kaçırabilirsiniz, kendinize aşırı güvenmek ve bilmediğiniz konularda risk almak tehlikeli olabilir özellikle sevgi ve aşk konularında. Aşk hayatınız bir süredir inişli çıkışlı gidiyordu, bu hafta bazı şeyler daha net ve açık. Mars ve Uranüs arasında olumlu bir açı gerçekleşiyor. Cumartesi günü Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor; sizi değişik fikirlere itiyor, ortaklaşa konularda çözüm yolları bulmak için güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; evet haftaya Ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz bu da size oldukça güçlü enerjiler katıyor, mükemmeliyetçi ruhunuz açığa çıkıyor ve detaycı yanınız netleşiyor. Yapmak istedikleriniz ve çalışma ortamınızda düzen ve yeni uygulamalarla haftaya başlıyorsunuz. Kafanızı toplamak ve elinizdeki işlere yönelmek için uygun bir hafta. Salı günü evinizde bir süredir gerginlik yaşayan düzensizlik yaşayan, hayatını bir türlü yerli yerine oturtamayanlar için güzel bir durum yaşanabilir, ev ve aile ortamınıza düzen ve huzur verici biri araya girebilir. Evet bu hafta aşk konularınıza baktığımda sevgi dolu hatta fazla abartılı geri bildirimler alabilir, şaşırabilirsiniz. İş konularında hırslı ve mücadeleli bir hafta sizleri bekliyor, intikam almak, intikam demeyelim de ben daha iyisini yaparım görürsünüz der gibi bir haliniz var. Bu tutumla birlikte dengede kalmaya çalışmalısınız. Para konularınız ise iyiye gidiyor. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; haftaya plan program yaparak kendi iç sesinizi dinleyerek başlamak istiyorsunuz. Ay Başak burcunda ve sizi kapalı yerlerde olmaya teşvik ediyor, yalnız kalmak, meditasyon yapmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak ve sıkıcı işlerinizi bir an önce bitirmek için sizi zorluyor. Jüpiter sizin burcunuzda sonuç olarak her türlü konuda zaten şans sizden yana, iyimserlik, neşe, bolluk sizinle. Güneş Cumartesi günü Balık burcuna geçiş yapıyor, bu da sizin komşularınızla, arkadaşlarınızla,  kardeşlerinizle olan iletişiminizi güçlendiriyor, bir sürü insan çevrenizde olabilir bu haftadan itibaren, kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz, ayrıca sağlık konuları da sizler için ön planda olacaktır. Aşk konularında salıdan itibaren Ay Terazi burcunda hareket edeceğinden, insiyatif almak kolaylaşacak, kendinize olan güveninizi toplayacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Mars ve Uranüs arasında oluşan kavuşum açısı ve Ay’ın bunlara karşıt oluşu sayesinde sevdiğiniz kişideki iyimser ve anlayışlı bir tavırları ortadan kaldırabilir, sıra dışı bir tutumda olabilir sizi şaşırtabilir. Adil olmak ise sizin işiniz. Objektif bakış açınız size değer katıyor. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; arkadaşlarınızdan duyacağınız şaşırtıcı bir haberle başlayabilirsiniz yeni haftaya, Mars ve Uranüs arasındaki olumlu açı sıra dışı bir başlangıç yapacağınızı vurguluyor. Fakat Ay, bu ikiliye gergin bir etkileşimde, bu yüzden rekabetten de kaçınmak gerekiyor haftanın başlarında. Ay Başak’ta başlıyoruz yeni haftaya sosyal organizasyonlarınız artarken, her türlü plan program için uygun etkiler barındıran bir transit bu. Satürn hala Yay burcunda olduğundan, bu durumda sizin parasal yönden rahatlamanız kolay değil. Daha iyimser ve rahat para kazanma tekniklerine yönlenmeniz gerekiyor.  Ay, Başak burcundan sonra Terazi ve sonra da sizin burcunuzu ziyaret ediyor, bu hafta genel anlamda arka planda kalmak ve kendi kendinize karar almak için uygun bir zaman dilimi, hasta ziyaretleriniz olabilir, yardıma muhtaç insanlar için el uzatabilirsiniz. Ay Akrep burcuna geçtiğinde ise hafta sonu daha dinamik ve bir o kadar da yoğun duygular barındıracaksınız. Aşk konularında ise Mars Uranüs kavuşumu; olumlu yönden çok iyi bir kavuşum sevdiğinizle bir aradasınız ve küskünlük bitmiş. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, sizlerin fikirlerinizde artık gerçekten olgunlaştığınızı ve anlamsız şeylerden bahseden kişilerden uzaklaştığınızı, hayata realist yönden bakmaya başladığınızı gösterir. Bu iyi bir şey. Sonuçta fikir ve düşüncelerinizde daha somut ve ciddi mevzular ilginizi çekerken, bir yanda bunları hayata geçirmek için efor sarf ediyorsunuz. Olumsuz tarafından bakarsak, insanlar sizin bu yönünüze alışkın olmayabilirler, eski sen değilsin diyebilirler, ne oldu sana niye bu kadar ciddisin diyebilirler. Fakat Salı günü Ay, Venüs ve Mars’la karşıt açıda, Çarşamba ise Mars ve Uranüs’le karşıt açıda; maceraya olan düşkünlüğünüz artacak, eğlenceli ve felsefi şeyler ilginizi çekebilir. Maddi anlamda beklentileriniz netleşiyor ve arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardım ediyorlar. Sevgi konularında ikili ilişkilerde ise bir mesafe söz konusu olabilir. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; bu hafta fikirlerinizde tutucu ve inatçısınız. Geçmişe takılı ve bir sırrı ortaya çıkarmak, gizli konuları araştırmak ister gibisiniz. Aslında fikirlerinizi çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir yapınız var, kendinize saklamak ve ketum davranmak söz konusu bu hafta sizler için. Ay Başak burcunda başlıyoruz yeni haftaya sizler seyahat planları yapıyor olabilirsiniz önümüzdeki günler için, bu iş ile alakalı olabileceği gibi, yabancı ortaklıklar, yurtdışında bir iş açmak veya mal alıp satmak gibi durumlar da olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla görüşmek ve onlarla diyalog kurmak size iyi gelecektir. Ay ve Satürn arasında kare açıyla başlıyoruz zaten haftaya. Detaycı ve planlısınız. Her türlü şarta uygun ikinci bir b planınız var. Bu tutumunuz sizi zorluklardan koruyor ve savunma mekanizmanızı güçlendiriyor. Aşk ve sevgi konularında  değiştirmek ve dönüştürmek istedikleriniz için harika bir fikir aklınıza gelebilir. Adil olmak ve insanlara gerekli değeri vermek gerekiyor. Biliyorsunuz vermeden almak olmaz. Karşı tarafın verdiğine mutlaka sizde karşılık vermelisiniz. İyiyse iyi, kötüyse kötü. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; hastalık, ameliyat, hasta ziyaretleri… Belki yanınızda çalışan birilerinin bu tür durumları olabilir veya evcil bir hayvanınız var ise onun bu tarz durumlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Ortaklaşa işler, ödemeler ön planda sizler için. Ay ve Satürn arasındaki gergin açı biraz şartları zorlayabilir haftanın başında. Güneşin Cumartesi günü Balık burcuna geçmesiyle birlikte keyif alacağınız projeler, yeni iş çevreleri, sosyalleşmek, hayattan keyif almaya başlamak size iyi gelecektir. Neşeli ve pozitif yönünüzü harekete geçirebileceksiniz. Mars ve Uranüs bağlantısı ise yine iletişim hanenizde olacak. Yani artık sanki bu alanda netlik kazanacak, kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacaksınız. Sizler fazlasıyla arkadaş canlısınız, bu bir anlamda çok iyi bir şey, fakat diğer yandan herkes arkadaşınız değil, bu dengeyi bulmak önemli. Konuşmalarında tutarlı ve istikrarlı kişilere yöneleceksiniz. Daha felsefi, daha bilgili, daha dolu insanlarla bir arada olmak keyif verecek sizlere. Aşk hayatınız için bekar olan Kovalar sosyal ortamlarda yeni biriyle tanışma ihtimalleri oldukça yüksek. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, evet Ay sizin karşıt burcunuzda Başakta başlıyoruz yeni haftaya. Güçlü bir enerjisi var. Hırs ve rekabet duyguları baskın haftaya başlarken. Özellikle ikili ilişkilerinizde bir şeyleri ona empoze etmeye çalışabilirsiniz, veya tam tersi o size baskı kurmaya otorite olmaya çalışabilir. Bu bağlamda kırılabilir ve üzülebilirsiniz. Cumartesi günü Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle birlikte artık sizin devriniz başlıyor, kendinizi daha iyi hissedecek ve yaratıcılığınızı konuşturacaksınız. Fedakarlığınız ve yardımsever tutumunuz artarken, duygusal konulara daha çok ilgi duyacaksınız. Anne veya baba figürü olan kişiler sizin için daha fazla saygınlık ve önem kazanacaklar. Onlara ihtiyaç duyduğunuz algısı güçlenecek. Ayrıca iş konularında kariyer hedeflerinizde istediklerinize kavuşabileceksiniz. Sosyal hayatınızı etkileyen bir takım durumlarınız mevcut. Birlikteliğinizde aynı şeylerden keyif almamaktasınız. Bu problemi çözmeniz lazım. O başka bir konuda heyecanlı, siz bambaşka konularda, dolayısıyla orta yolu bulmak ve adaletli olmak gereken bir süreç bu. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (13-19 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler