İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

11 Nisan'da Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Karşıt durumları anlattığından bizlerde bir takım stres ve gerginlik gibi duygusal gerilimler yaşatabilirler. Bununla mücadele etmek için öncelikle farkındalık kazanmamız gerekir. Karşılıklı hoşgörü ve sevgi bağlarımızı güçlendirmek için vakit harcamak, emek vermek, karşılıklı fedakârlık içerisinde olmaya özen göstermek gerekmekte.

profil
Dolunay Karaca
10.04.2017
Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Koçlar, bu hafta dolunayda ikili ilişkileriniz ile ilgili konular gündeme geliyor. Bazı fikir ayrılıkları yaşama ihtimaliniz yüksek, gerilim artıyor ve siz kararsızlık yaşıyorsunuz. Aynı zamanda bazı kısıtlanmalar ve daralmalar söz konusu her türlü meselenizde. Bu hafta ortaklıklar ve iş konularınız önem taşıyor sizler için belki bir seyahate çıkmanız size iyi gelebilir. Aşk hayatınız ise normal seyrinde olacak. 

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Boğalar, dolunay sizin sağlık, hizmet ve günlük iş temponuzla ilgili. Beklenmedik konu ve olaylarda bir takım stresler, duygusal pürüzler, iniş ve çıkışlar yaşamanız muhtemel. Sakinliğinizi koruyarak bunu aşmaya çalışmalısınız. Sağlık konuları hassasiyet kazanıyor. Yeme içme düzeninizi değiştirmeniz gerekebilir. Sevdiğiniz kişi bu hafta size özel ilgi gösterecek ve ilişkiniz sağlamlaşacak.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili İkizler, bu dolunay sizin özel hayatınız, aşk ve duygusal meselelerinizle ilgili. Bugün olduğunca ılımlı ve iyimser bir havada olursanız bunun üstesinden siz zeki İkizler insanı geleceksiniz. Aklınız ve konuşma iletişim yönünüz, kıvrak zekanız her şeyin üstesinden gelebilir merak etmeyin. İkilemlere dikkat. Dolunay sonrası sağlık kontrolleri ve gündelik işleriniz yoğunlaşıyor olacak.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Yengeçler, bu dolunay sizin aile hayatınızı etkileyebilir. Ebeveynlerle olan ilişkileriniz, ev değiştirme, ev alma satma gibi durumlara vurgu katabilir. Ev içinde gerilmemeye, bu konular açıldığında sakinliğinizi korumaya çalışmanız faydalı olacaktır. Sizlerin en hassas olduğu bir konunun gündeme gelmesi sizde tansiyonu yükseltebilir. Dolunaydan sonra hafta boyunca çocuklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir, aşk hayatınızda ise sorun görünmüyor.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Aslanlar, bu dolunay sizin yakın çevre, kardeşler ve iletişim hanenizde gerçekleşiyor. Bu konularda gerginlik ve stres yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden biri canınızı sıkabilir veya bir iş seyahatiniz iptal olabilir. İletişim konularının gündeme geleceği bu dönem konuşmalarda sakinliğe özen göstermek gerekiyor.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Başaklar, bu dolunay sizin para hanenizde gerçekleşiyor. Sahip olduğunuz taşınabilir eşyalar ve birikimlerinizle alakalı konularda bir takım sıkıntı ve düzensizlikler gündeme gelebilir. Beklenmedik harcamalar veya beklediğiniz bir paranın elinize ulaşmaması sizi tedirgin edebilir. Bütçe ve hesap konularında dikkatli olmakta fayda var.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Teraziler, bu dolunay sizin kendi bireysel gelişiminiz ve kişisel alanınızda. Sizin burcunuzda gerçekleşiyor biliyorsunuz. Kendi kendinizi değiştirmeniz gereken yönlerinize vurgu yapacak. Bir şekilde hayati kararlar almaktan geçiyor. Herkes seçtiği hayatı yaşıyor. Kimseyi yargılamamalı durumu önce kendi içinizde çözmelisiniz.

 

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Akrepler, bu dolunay sizin arkanızda dönen işleri açığa çıkaracak. Bununla beraber güven konusu tekrar gündeme gelecek. Kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğiyle ilgili olarak bir sonuca varacaksınız. Bir takım sizin elinizde olmayan dışardan etkilere maruz kalabilirsiniz. Sinirlenmeden sakinliği korumalı ve olaylara objektif yaklaşmaya çalışmalısınız.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Yaylar, bu dolunay sizin sosyal hayatınız ve arkadaş çevrenizle alakalı olarak bu ortamlara vurgu yapacak. Belki artık bir değişiklik yapma zamanın geldiğini hissettirecek, farklı ortamlar, sizin daha önceden keşfetmediğiniz yönlerinizi ortaya çıkaracak. Bununla beraber arkadaş listenizden bazıları silinecek. Bunu kendileri istediler hiç üzülmeyin.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Oğlaklar, bu dolunay sizin kariyer hayatınızla ilgili konulara değinecek. Çok çalışmak çok güzel evet fakat karşılığını alamıyorsanız pekte güzel diyemiyoruz. Belki de artık değişiklik yapma tuşuna basmanız gerekiyor. Belki sisteminizi değiştirmelisiniz, günlük rutinin dışına çıkabilmeli ve olaylara dışardan bakabilmelisin. Yanınızda çalışanlar veya patronlarla ilgili gerilimli konuşmalardan sakınmak fayda sağlayacaktır.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Kovalar, bu dolunay sizin eğitim hayatınız, dış seyahatler, hukuksal meseleler ve inançlarınızla ilgili konulara vurgu yapacak. Bu vurgu aynı zamanda eşinizin ailesi ile ilgili de olabilir. Bu durumlarla ilgili yaşayacağınız gerginlikleri en aza indirmek sizin elinizde, olaylara sıra dışı bakış tarzınız, çözüm üretme beceriniz sayesinde aşacağınızdan eminim.

 

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)

Sevgili Balıklar, bu dolunay sizin kayıp, miras, eşinizin ekonomik durumu ve ortaklaşa gelirlerinizle ilgili konulara değiniyor. Hep siz veriyor, hiç alamıyorsanız. Bu artık bir problem aşamasına gelmiş demektir. Bir takım konularda uzlaşma sağlamak ve gelir gider düzeninizi kontrol etmek için size iş düşüyor. Almadan vermek Allah’a mahsus bir şey, bu konularda titiz davranırsanız ilerde başınız ağrımaz.

Haftalık burç yorumları (10-16 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler