İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Akrep burcuna hediye önerileri

Mars ve Plüton tarafından yönetilen ve su grubundan olan Akrep burçları, oldukça yoğun duygulara sahip kişilerdir. Astrolog Dolunay Karaca bu ay doğum gününü kutlayan Akrepler için hediye rehberi hazırladı.

profil
Dolunay Karaca
27.10.2016
Akrep burcuna hediye önerileri

Gizli ve esrarengiz konulara ilgi duyarlar. Ya hep ya hiç mantığıyla hareket etmeyi severler. Seksi, cazibeli, esrarengiz ve buğulu bakışlara sahiptirler. Kendine has tarz oluşturabilen fakat modayı takip etmeyi de ihmal etmeyen Akrepler; deri ceketler, deri eldivenler, kaşmir, kadife gibi kumaşları tercih ederler. 

1.İpekyol 2.İpekyol 3.Mango 4.adl 5.Machka 6.Zeynep Erdoğan 7.Love My Body 8.adl

Akrep burcuna hediye önerileri

Sahiplenme ve kıskanma, olaylarda derine inme, tutku, hırs, kararlı yapıları dikkat çeker. Kolay vazgeçmeyen, sıfırdan başlayabilen, sadakatli ve araştırmacı ruhludurlar. En sevdikleri renk tabii ki Siyah! Siyahın yanı sıra bordo ve kırmızı! Koyu renklerin haricinde somon, sarı, bordo kadifeler, püsküller, saçaklar kullanırlar. Göz alıcı fakat detaylarda saklı bir güzellik isterler.

1.Elle 2.Liu Jo 3.İnci 4.Elle 5.Hotiç 6.Boyner 7.Boyner 8.Eastpak 9.Forever New 10.Hotiç 11.Furla 12.Elle 13.Vepa

Akrep burcuna hediye önerileri

Gizemli ve kendilerini gizlemeyi seven yapılarından dolayı Güneş gözlükleri vazgeçilmezleridir. İç çamaşırı önemli bir detaydır onlar için. 

1.Liu Jo 2.Forever New 3.Beymen 4.Mango 5.Dolce&Gabbana 6.Michael Kors 7.Miu Miu 8.Mango 9.Prada 10.İpekyol 11.Mango 12. Marina Rinaldi

Akrep burcuna hediye önerileri

Parfüm de ise  keskin ve baharatlı, baş döndürücü kokuları tercih ederler.
Kokuları: Misk, amber, yaban gülü, nane, kehribar, portakal çiçeği
Taşları: Yakut, Malakit, Topaz, Kırmızı Spinel, Zümrüt

1.Urban Decay 2.Shiseido 4.Nars 5.Koton 6.Note 7.Nars 8.Nars 9.Shiseido 10. Nars 11.Note 12.Mac

Akrep burcuna hediye önerileri
Önceki ve Sonraki
Haberler