İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

2019'da burçları neler bekliyor? (Yengeç-Aslan-Başak)

2019'a gün sayarken Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, yeni yılda burçları nelerin beklediğini yazdı. Yazı dizimizin ikinci bölümünde Yengeç, Aslan ve Başak burçlarını mercek altına alıyoruz.

profil
BT Ekip
11.12.2018
2019'da burçları neler bekliyor? (Yengeç-Aslan-Başak)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 2019 öyle bir yıl ki; katı, sert, kaba saba, duvar gibi olana hayat ‘bye bye’ diyor. Sizler gibi duygusal, empatik, hassas olanları ise koruyup kolluyor! İşte tam da bu noktada ay düğümleri devreye giriyor çünkü… Kuzey düğüm Yengeç-Güney düğüm ise Oğlak’ta! Yani sevgili yengeçler bu yıl aslında sizin yılınız! Artık kalıplaşmış, size değer vermeyen, fedakârlığınızı anlamayan insanlara yer yok; belki bu sayede sürüncemede olan ilişkiniz bitebilir, belki sürekli peşinden sizin koştuğunuz arkadaşlıklar sonlanabilir ama her ne olacaksa sizin hayrınıza olacaktır buna emin olun. İlişki bağımlılıklarından kurtulup, kendi başınıza birey olarak hayattan zevk alacağınız, kişisel gelişimize önem vereceğiniz, kendinizi geliştireceğiniz; gerek iş konuları gerekse aile ve arkadaşlık konularında güzel başlangıçlar yapacağınız ve sonunda sizin kazanacağınız bir yıl sizleri bekliyor. Jüpiter’in Yay burcunda oluşuyla ise günlük rutinlerinizi düzenleyecek ve hayatınıza yepyeni zevkler katacaksınız. Sağlık bakımından da şanslı bir yıl.

2019'da burçları neler bekliyor? (Yengeç-Aslan-Başak)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 2019 yılı size başarı vadediyor. Bu, kendinizle tamamen bütünleşerek elde edeceğiniz, dürüst tavır ve azimle çalışarak ulaşacağınız bir başarı. Özellikle ay düğümlerinin Yengeç- Oğlak aksına geçmiş olmasıyla birlikte son 1,5 yıldır üstünüzde hissettiğiniz baskı kalkıyor; bu yıl daha çok etrafınızı saran fazla kalabalıklardan uzaklaşmanız, ara ara kabuğunuza çekilmeniz, günlük koşturmalar arasında boğulmadan, düzen ve istikrar sağlamanız gerekiyor. Geçmişle barışacağınız, kimilerini affedip, defterleri kapatacağınız bir yıl olacak bu yıl. Jüpiter’in Yay burcunda seyahat etmesi sizi olumlu yönden desteklerken; çocuklarınız, sevdikleriniz, arkadaşlıklarınız daha fazla kıymetlenecek; az olsun öz olsun, benim olsun cümlesini kendinize tekrar ettirtecek. Çocuk düşünenler için hamilelik haberleri yoldayken; çocukları olanlar onların büyümelerine, kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacaklar. Bekar Aslanlar için de aşk dolu bir sene olacak.

2019'da burçları neler bekliyor? (Yengeç-Aslan-Başak)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 2019 yılı sizlere yepyeni çevrelere girmek, yeni arkadaşlıklar kurmak, hayallerinizdeki projeyi gerçekleştirmek için elinden gelen desteği sunuyor olacak. Ay düğümlerinin Yengeç- Oğlak aksında oluşuyla birlikte kendi zevklerinizden veya hobilerinizden ziyade kollektif bir yapıyla hareket edecek ve grup aktivitelerine daha fazla zaman ayıracaksınız. Bu sene Jüpiter’in Yay’da geziyor olması; size evlilik, yuva kurma, ev alma, ailenizi genişletme gibi konularda şans ve bereket getiriyor olacak. Yani büyük etki alıyor olacaksınız Jüpiter’den. Özellikle de bekar olan Başaklar için çok olumlu bir sene bu yıl. Maddi anlamda ise girişimleriniz ve cesaretiniz artıyor, ödemelerinizi düzene koyuyor veya yapılandırıyorsunuz. Spor faaliyetleri, hobiler, çocuklar gibi konularda fazla mesuliyet almak sizi biraz yorsa da 2019 genel anlamda sosyallik ve arkadaşlıklar için size fırsatlar sunacak.

2019'da burçları neler bekliyor? (Yengeç-Aslan-Başak)
Önceki ve Sonraki
Haberler