GÜZELLİK - MAKYAJ

En yeni 7 aydınlatıcı

Yaz-kış hiç fark etmeden aydınlatıcısız bir makyaj düşünemeyenlerden misiniz? Sizler için yeni çıkan 7 aydınlatıcıyı derledik.

profil
BT Ekip
01.06.2018
En yeni 7 aydınlatıcı

Geçtiğimiz yılın sevilen, uygun fiyatlı aydınlatıcısı bu sezon likit olarak karşımıza çıkıyor. Hem makyaj üzerine aydınlatıcı olarak hem de makyaj altına parlaklık veren bir baz olarak kullanılabiliyor. 4 farklı renk seçeneği bulunuyor. (29,90 TL)

 

En yeni 7 aydınlatıcı

Yaz aylarından esinlenerek güneşin altın tonlarıyla hazırlanan bu yeni koleksiyondaki aydınlatıcı serisi tek hareket, tüm gün süren doğal ve sağlıklı bir ışıltı veriyor. Koyu ton olan Bronze, Capri yazlarının ballı bronzluğunu verirken açık ton Shimmer ise konturları altın pırıltısıyla aydınlatıyor.

 

En yeni 7 aydınlatıcı

Cilde doğal bir parlaklık kazandıran sıkıştırılmış pudra her cilt tonu için kullanılabilen, gümüş ve altın tonlara sahip, elmacık kemikleri ve dekoltede aydınlık bir görünüm bırakıyor. (34,90 TL)

 

En yeni 7 aydınlatıcı

Islak süngerle birlikte uygulandığında doğal, içten gelen bir aydınlık sağlayan paletteki renkleri ister tek tek uygulayın ister karıştırarak… (300 TL)

 

En yeni 7 aydınlatıcı

The Balm’ın çok sevilen toz formundaki aydınlatıcı serisi bu kez karşımıza likit olarak çıkıyor. Kremsi yapıdaki aydınlatıcı, klasik uygulamaların yanı sıra baz ya da fondöten içine karıştırarak yüzde daha aydınlık bir görünüm elde edilebildiği gibi rujun altına uygulayarak daha ışıltılı dudak görünümü sağlanabiliyor. (59,90 TL)

 

En yeni 7 aydınlatıcı

SophDoesNails iş birliğiyle çıkan bu palet 8 farklı renk seçeneğiyle kullanım çeşitliliği sunuyor. Favori renklerinizi seçerek ve karıştırarak cildinizin içten doğal ışıltısını öne çıkarmak veya gözalıcı bir parlaklık elde etmek mümkün.  (60 TL)

 

En yeni 7 aydınlatıcı

3 farklı rengi bulunan aydınlatıcı sadece yüzde değil vücut için de kullanılarak ışıltılı bir görünüm oluşturuyor. Yapısındaki gliserin ile cildi nemlendiriyor ve yumuşatıyor.

 

En yeni 7 aydınlatıcı
Önceki ve Sonraki
Haberler