GÜZELLİK - MAKYAJ

Dior'dan bahara özel çiçek bahçesi

Dior'un 2016 İlkbahar makyaj koleksiyonuyla pembe bir dünyaya doğru yola çıkıyoruz. Öyle bir dünya düşünün ki allıklar, rujlar, ojeler ve farlar ilkbaharın ışıltısıyla tam yanı başınızda.

profil
Ceylan Yeniacun Şimşek
03.02.2016
Dior'dan bahara özel çiçek bahçesi

Dior Makeup'ın Kreatif ve İmaj Direktörü Peter Philips'in, Christian Dior'un çocukluğunun geçtiği Granville'deki evin pastoral cennetinden ilham alarak yarattığı makyaj koleksiyonuna tam anlamıyla bayıldık. Pembe başta olmak üzere pastel tonların ağırlıkta olduğu koleksiyondan sizin için favorilerimizi seçtik.

5 Couleurs Glowing Gardens
İlkbaharın renklerini tek bir palette bulmak istiyorsanız Dior'un beş renkli ikonik paleti tam size göre. Sınırlı sayıda üretilen bu ürün, canlı renkleri ve zarif ara tonlarıyla dikkat çekiyor. 
 
Blooming Blush
Floral bir kompozisyona sahip kabartmalı pudrayı görünce yanaklara parıltılı pembe bir dokunuşun değeceğini hayal etmek hiç de zor değil. Ten rengini canlandıran bu ürünü çok sevdik. 
 
Pink Dior Vernis
Doğadan esinlenerek yaratılan Dior Vernis koleksiyonunda leylak rengi şimdiden favorimiz oldu. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyonda sizin renginiz hangisi? 
 
Dior Addict Lip Glow
Doğal gül renkli bir tona sahip olan Dior Addict Lip Glow, dudakları hem besliyor hem de vazgeçemeyeceğiniz doğal bir renge sahip olmanızı sağlıyor. 
Önceki ve Sonraki
Haberler