GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Hollywood yıldızlarının güzellik sırları

Hollywood yıldızları kusursuz görünüme kavuşmak için neler yapıyor? 20'li yaşlardan 50'li yaşlara kadar güzellikleri ile beğeni toplayan yıldızların cilt bakım sırlarını mercek altına aldık.

profil
BT Ekip
10.02.2020
Hollywood yıldızlarının güzellik sırları

26 yaşındaki yıldız ışıltılı göz makyajı ve aydınlık cildi ile hafızalarımızda yer ediyor.  Güzel yıldızın cilt bakım sırrı doğal papatya ve gül özü içeren tonik kullanması. 


En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar heykelciğini kucaklayan 50 yaşındaki oyuncunun güzellik sırrı hyalüronik asit içeren cilt bakım serumu kullanması...


32 yaşındaki yıldız öncelikle cildini arındırmaya özen gösteriyor. Shay Mitchell'in önerisi cildi yağ ve kirden arındırırken yatıştıran ve cilt kusurlarını nötralize eden GlamGlow Supermud. Ürün içeriğindeki karbon ve okaliptüs yaprakları ile fark yaratıyor. 


38 yaşındaki Oscar ödüllü yıldız, bol su içmenin, sağlıklı beslenmenin ve iyi uyumanın cildine aydınlık kattığını söylüyor. Güzel oyuncu yoğun nemlendirici etkisi olan gece kremlerini tercih ediyor. 


34 yaşındaki model cilt bakım rutininde cildi hızlıca sıkılaştıran çözümler tercih ediyor. Chrissy Teigen'ın tercihi Marşmelov ve Meyan Kökü içeren GlamGlow GRAVITYMUD. Bu maske kurudukça beyazdan parlak kroma dönüşüyor. Ciltten soyularak temizlenirken cildi sıkılaştırarak daha kalkık bir görünüm veriyor.


29 yaşındaki ünlü model Emily Ratajkowski de cilt bakım rutininde doğal içerikleri tercih ediyor. Emily'nin cilt bakım rutini önerisi olan GlamGlow'dan 21 ödüllü YouthMud, Hollywood'un 10 dakikalık cilt bakım sırrı olarak biliniyor.  Bu maske TEAOXI yeşil çay yaprağı, doğal kil karışımı ve volkanik kayadan oluşan içeriği ile fark yaratıyor.
 


Önceki ve Sonraki
Haberler