EĞLENCE - ÜNLÜLER

Aşklarıyla ilham veren çiftler

Ünlüler sık sık fırtınalı ilişkiler ve onu takip eden ani ayrılıklarla gündeme geliyor. Bu kez bir ayrılık haberi yerine yıllara meydan okuyan, aşklarıyla bize ilham veren ünlüleri derledik.

profil
BT Ekip
26.08.2016
Aşklarıyla ilham veren çiftler

17 yıldır evli olan çift, hayran bırakan ilişkilerinin yanı sıra adeta bir stil ikonu. David Beckham ve Victoria Beckham bireysel ya da markalarla birlikte başarılı iş birliklerin imza atmanın yanı sıra birçok yardım kuruluşu için de gönüllülük yapıyor. Ayrıca 6 kişilik büyük bir aile olduklarının da altını çizelim.

Aşklarıyla ilham veren çiftler

Nam-ı diğer ‘Brangelina’ 2005 yılında birlikte rol aldıkları Mr.&Mrs. Smith filminde tanıştı. 2006’da Jolie’nin hamile olduğunu açıklamasıyla resmiyet kazanan ilişki 2014 yılında Fransa’da çok özel bir evlilik töreniyle taçlandırıldı. 

Aşklarıyla ilham veren çiftler

Ünlülerin dünyasının belki de en “güçlü çifti”. 2008’de evlenen çiftin toplamda sattığı albüm 300 milyonu geçiyor. Hamile olduğunu 2011’deki MTV Video Müzik Ödülleri’ndeki performansının sonunda açıklayan Beyonce, bu açıklamasıyla ödül törenini tarihinin en yüksek reytingine ulaştırmıştı. Çift, özellikle Beyonce’nin son albümü Lemonade’in ardından boşanacaklar iddiasıyla gündeme gelmişti. Ancak Instagram’dan bu iddiaların aksine muhteşem aşklarını takip etmeye devam ediyoruz.

Aşklarıyla ilham veren çiftler

Bir arkadaşlarının aracılığıyla tanışan çift, 2009’da evlendi. Sağlıklı yaşam ve çevreci görüşleriyle ön plana çıkan ikili adeta birbiri için yaratılmış. Çiftin,Los Angelas’taki evi güneş enerjisiyle elektrik sağlıyor, yağmur suyunu geri dönüştürerek su tüketimini azaltıyor. Benjamin Reim ve Vivian Lake adlı 2 çocukları var.

Aşklarıyla ilham veren çiftler

Cindy Crawford’ın kendisi gibi model Rande Gerber ile evliliği 18 yılı geride bıraktı. Çiftin 2 çocuğu var. Henüz 14 yaşındaki Kaia Gerber artık tanımayan yok!

Aşklarıyla ilham veren çiftler

Sarah Jessica Parker aktör Matthew Broderick ile erkek kardeşi aracılığıyla tanıştı. Çift, 1997’de dünya evine girdi. Çiftin, ilk çocuğu 2002 yılında dünyaya geldi. 2009 yılında ise taşıyıcı anne ile ikiz kızlarını kucakladılar. Parker ve Broderick, 19 yıldır evli.

 

Aşklarıyla ilham veren çiftler

Hollywood’un belki de en uzun soluklu evliliklerinden.. Hanks ve Wilson çifti Volunteers filminin setinde tanıştıktan sonra 1988’de evlendi. Çiftin iki çocuğu var.

Aşklarıyla ilham veren çiftler
Önceki ve Sonraki
Haberler