EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Kate Middleton'a yeni dizide hayat verecek

Kraliçe II. Elizabeth’in hayatını konu alan “The Crown” dizisinin Kasım’da izleyiciyle buluşmasından sonra kraliyet ailesiyle ilgili yeni bir dizi haberi gündeme geldi. “King Charles III” isimli dram ağırlıklı tiyatro oyunu dizi oluyor. Dizi, Elizabeth’in oğlu Prens Charles’ın tahta çıkmasını anlatacak. Dizide Kate Middleton rolünü Charlotte Riley üstlenecek.

profil
BT Ekip
11.11.2016
Kate Middleton'a yeni dizide hayat verecek

Tüm dünyanın yakından takip ettiği İngiliz kraliyet ailesi, yeni bir diziye konu oluyor. Oyuncu kadrosu açıklanmaya başlayan “King Charles III” dizisinde Prens William’ın eşi Kate Middleton ise ilk defa televizyon ekranında canlandırılacak. 

Kraliçe Elizabeth, Prenses Diana ve Prens William gibi kraliyet mensuplarını daha önceden ekranda görmeye alışkın olan izleyiciler, Kate Middleton rolünde İngiliz aktris Charlotte Riley’i izleyecek. Daha önce “The Peaky Blinders” dizisiyle tanınan Riley, verdiği röportajda Cambridge Düşesi Kate Middleton rolünü aldığı için çok heyecanlandığını söyledi. “Kate Middleton çok ilginç bir kadın, özellikle bu proje kapsamında” sözleriyle dizide Middleton’ın rolü hakkında tüyolar verdi. 

Dizinin yayın tarihi henüz belli olmasa da oyuncu kadrosu açıklanmaya başladı. Prens Charles’a Tim Pigot-Smith hayat verecek. Kraliyet ailesi hayranları ise Tom Hardy ile evli olan Charlotte Riley’nin performansını merakla bekliyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler