YAŞAM - TEKNOLOJİ Snapchat'te takip etmeniz gereken 10 marka Son günlerde sıkça karşımıza çıkan Snapchat uygulaması sadece gençler ve ünlüler değil markalar tarafından da kullanılıyor. 23 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
24.01.2016
Banner
Kimi yeni koleksiyonunu ilk kez Snapchat üzerinden tanıtıyor, kimi özel indirim kodları ve çekimlerden özel anlar paylaşıyor… İşte Snapchat’te takip etmeniz gereken modaya dair 10 marka.

Ünlü İngiliz marka, 2016 Bahar kampanyasını canlı olarak Snapchat üzerinden tanıttı. Burberry’deki son gelişmeleri anlık olarak görebilmek için mutlaka takip edilmesi gereken hesaplardan.

Yakından takip ettiğimiz Louis Vuitton da tıpkı Burberry gibi Cruise 2016 koleksiyonunu uygulama üzerinden tanıttı. Eğer tanıtımları kaçırmak istemiyorsanız, hesabı takip etmekte fayda var.

Snapchat, Türkiye'de de markaların yeni yeni keşfetmeye başladığı bir araç. Mavi, Türkiye'de Snapchat'i ilk kullanan markalardan biri. Marka uygulamayı yarışma duyuruları ve reklam yüzleriyle röportaj için kullanıyor.

Alessandro Michele’in tasarımlarına emanet edilen Gucci, Snapchat’te de bir hayli aktif. Gucci son olarak hesabını Snapchat’te harikalar yaratan oyuncu ve müzisyen Jared Leto’ya emanet etti ve ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Leto’nun aynı zaman Guilty parfümünün reklam yüzü seçildiğini de hatırlatalım.

Her yıl geleneksel Victoria’s Secret yeni yıl defilesine dair tüm ayrıntılara hakim olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
-VICTORIASSECRET

Guy Bourdin koleksiyonunu ilk kez Snapchat üzerinden tanıtan NARS, güzellik sırlarına meraklı olanların tercihi.

Hazır güzellikten konu açılmışken Sephora’dan bahsetmeden olmaz. Ünlü markanın hesabı kozmetik meraklıları için adeta bir altın madeni.

2014 Bahar koleksiyonunu ilk önce Snapchat üzerinden takipçileri ile paylaşan ünlü modacı, moda severleri Snapchat’te de yalnız bırakmadı.

Sevdiğimiz tasarımcılardan olan Alexander Wang, Snapchat’te olmasaydı zaten hep bir eksik hissederdik.

New York Moda Haftası sırasında Snapchat’e katılan tasarımcı, sahne arkasından ve podyumdan görüntüler paylaştı. Michael Kors, ünlü modellerle olan fotoğraflarını da ‘snap’lemeyi ihmal etmedi. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler