YAŞAM - TEKNOLOJİ Hayata renk katan 5 uygulama Telefonunuzda eğlenceli ve renkli uygulamalara yer açın. 106 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
26.10.2015
Banner
Sıradan uygulamalardan sıkılanlar için beş farklı seçenek karşınızda.

Artık akıllı telefonlardan sadece fotoğraf paylaşmak sıkıcı ve sıradan. Inkboard uygulaması, fotoğraflarınıza eğlence katmaya geldi. Uygulamada, tıpkı Snapchatte olduğu gibi fotoğraf üzerine boyama yapmak ve çeşitli çıkartmalar kullanmak mümkün. Inkkboard, iOS ve Android’de ücretsiz.

Eski sevgilinizin Instagram hesabını karıştırırken, başınıza gelebilecek en kötü şey yanlışlıkla 8 hafta önceden kalma bir fotoğrafı ‘beğen’mektir. Hiç korkmayın, bu hataya düşen ilk siz değilsiniz. Hatta o kadar yaygın ki siz rahat bir şekilde gizli gizli fotoğraf karıştırın diye bir uygulama bile geliştirildi. Şimdilik sadece App Store üzerinde olan Instasnoop sayesinde istediğiniz herkesi gönül rahatlığıyla ‘takip’ edebilirsiniz. 

Farklı renkleri nasıl kombin edeceğiniz hakkında kafanız mı karışıyor? ShadeScout Nails uygulamasıyla, istediğiniz renkteki objenin fotoğrafını çekin, karşılığında o renkle eşleşen renk paletlerini öğrenin. Uygulama App Store üzerinde ücretsiz. 

Akıllı telefonlardaki takvim uygulamaları bir hayli sıkıcı. Android telefonlarda ücretsiz inidirilebilen CloudCal, renkli bir ‘ajanda’ seçeneği sunuyor. Uygulama Google ve Outlook takvimleriniz ile senkronize de olabiliyor.  Uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise bir dokunuşta Uber üzerinden araba çağırabilmeniz. Uygulama içi satın alınan ek özelliklerde ise dosya ve fotoğraf paylaşmak mümkün.

Toplantınız bir türlü bitmedi ve ve spinning dersinizi kaçırdınız mı? CycleCast sayesinde dersi kaçırsanız bile, 20, 45,60 dakikalık özel dersler halinde uygulamanın antrenörleri sizi yönlendirecek. Uygulama arayüzünde ne kadar kalori yaktığınızı ve kalp atışınızı da takip etmeniz mümkün.  CycleCast 30 gün boyunca ücretsiz ancak daha sonra 10 dolarlık aylık ücreti var.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler