YAŞAM - TEKNOLOJİ BT Ekip seçti: Fotoğraf uygulamaları Her anını ‘online’ geçiren BT Ekip için sıra en sevdiği mobil fotoğraf uygulamalarını paylaşmaya geldi. İşte elimizden düşürmediğimiz, severek kullandığımız uygulamalar... 1 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.08.2016
Banner

Kullanıcı dostu uygulamada, fotoğrafın istediğiniz noktasında netlik ve ışık ayarı yapabilmeniz mümkün. Aynı zamanda kesme, çerçeve, çeşitli filtreler, parlaklık ayarları gibi birçok özellikler de var. Bu düzenlemeleri yaparken fotoğrafın kalitesi kesinlikle düşmüyor. Hem iOS hem de Android telefonlarınızda keyifle kullanabilirsiniz. 

Vscocam'in ücretli ya da ücretsiz filtrelerini indirerek her fotoğrafı başka bir renk tonuna ya da tarza göre yeniden düzenleyebiliyorsunuz. Fotoğraflara bazen daha cool, bazen daha canlı, bazen daha vintere bir hava katabiliyor. Üstelik kırpma, döndürme, kontrast gibi basit düzenleme seçenekleri de mevcut. 

Çok çeşitli, klasik ve modern sanat akımlarını filtreler aracılığı ile kullanmamızı sağlayan bu uygulama ile kendi sanat eserinizi yaratabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz fotoğrafları sosyal medyadan direkt paylaşabiliyor olmanız da bir diğer artısı. Prisma, son günlerde o kadar popüler ki, kimi zaman yoğunluk sebebiyle uygulamayı kullanamıyorsunuz.

 

Arka arkaya hızlı fotoğraf çekerek GIF oluşturan bu program bu aralar sosyal medyanın vazgeçilmezi haline geldi. Instagram'ın yan uygulaması olması ve böylelikle paylaşım kolaylığı sağlaması en çok sevilen özelliklerden birisi. Paylaşmak istediğiniz anlara yenilik katıyor.

Moldiv, içindeki yüzlerce filtre alternatifi ile sık sık kolaj yapanlar için harika seçenek. Ayrıca içinde fotoğraf düzenleme seçenekleri de bulunduruyor. Filtreden dokulara ve metin yazmaya kadar birçok alternatif ile fotoğraflarınızla oynayabiliyorsunuz. Basit ve kullanışlı menüsü kullanımı kolaylaştırıyor.

Klasik boyutlandırma ve düzenleme özelliklerinin yanı sıra bu uygulamanın en çok öne çıkan farkı fotoğraflarınıza ekleyeceğiniz nostaljik etkili filtre seçenekleri oluyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler