MODA - TASARIMCILAR Zeynep Tosun ve Nihan Peker'le büyük final Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'a bu sezonluk veda ettik. Son günün merakla beklenen Zeynep Tosun ve Nihan Peker defilelerini yakından incelemeye ne dersiniz? 29 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
02.04.2018
Banner

Zeynep Tosun markası geçtiğimiz yıl başlattığı #letsrisetogether hayatın içinde üreterek var olan kadınları yol haritası belirledi.Zeynep Tosun, bu koleksiyonunu oluştururken ilhamını güçlü, kendi kararlarını verebilen, yaratıcı işlerde çalışan kadından alıyor. Tosun, tasarımların tamamlayıcı aksesuarları küpe ile birlikte takılan saç aksesuarları ile kombinlenirken, çiçek işlemeli transparan uzun elbiseler, dize kadar uzanan çizmeler ile tamamlanıyor. Koleksiyonda, vizon kırmızı, uçuk yeşil, gri, altın ve gümüş renkleri dikkat çekerken, bütün Kastamonu düğümleri, el işleri, boru işlemeler, Ayvalık işleri, Anadolu kadınlarının tel kırmaları ve tel sarmalar tasarımlarda yer alıyor.

Nihan Peker, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Sonbahar/Kış 2018 defilesini gerçekleştirdi. Bu koleksiyonda romantik düşük omuz detayları dikkat çekiyor. Nihan Peker, soğuk ve monokrom bir renk paleti tercih etmiş. Koleksiyonda etek ve elbiselerde fırfır detayları ön planda. Işıltılı işlemeler koleksiyonu tüm parçalarında yer alıyor.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler