MODA - TASARIMCILAR Tory Burch'te bohem etkisi Tory Burch, İlkbahar-Yaz koleksiyonunda feminenliği, bohem etkisi ile harmanlıyor. Zıtlıklar üzerine hazırlanan koleksiyonda doğadan ilham alan geniş renk skalası dikkat çekiyor. 41 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
03.02.2016
Banner

Tory Burch yeni sezon koleksiyonunda bohem ve feminen stili sportif öğelerle dengeleniyor. Yüksek belli anvelop etekler yarım bluzlarla, uzun ve dar kesim tunikler bol kesim pantolonlar, açık yakalar ve maskülen t-shirtlerle kombinleniyor.

Koleksiyonun renk paletinde ise doğanın geniş renk skalasına yer veriliyor. Gelincik kırmızısı, menekşe tonları gibi canlı tonların yanı sıra tozlu maviler, ekrular, beyazlar da yer alıyor.Portakal rengi detaylara yeşil, haki, bej ve pembe eşlik ediyor.

Organza, koton ve ipek gibi kumaşların tercih edildiği tasarımlarda uygulanan büzgü ve püsküller kıyafetlere ve aksesuarlara boyut katıyor.

Tory Burch'ün olmazsa olmazı ayakkabılarında dore topuklar öne çıkıyor. Kare topuk sandaletler koleksiyonun ilhamlarını ayakkabılara taşıyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler