MODA - TASARIMCILAR Paris Haute Couture haftasında öne çıkanlar Bir haute couture haftasını daha geri bıraktık. Paris'te en dikkat çeken defileleri sizler için derledik. Bakalım bu büyüleyici tasarımları çok yakında hangi ünlülerin üzerinde göreceğiz? 16 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
26.01.2018
Banner

Ralph & Russo, Paris Haute Couture kapsamında şovunu Grand Palais’de gerçekleştirdi. Bu sezon pudra tonların hakim olduğu tasarımlarıyla Ralph & Russo koleksiyonunda bir ilkbahar havası yaratmış. Koleksiyonda ışıltı, volan ve püskül detayları dikkat çekiyor.

Elie Saab, Paris Haute Couture Haftası kapsamında İlkbahar/ Yaz 2018 şovunu gerçekleştirdi. Tasarımlarında nude tonlarının hakim olduğunu görüyoruz. Püskül, ışıltı aplikeleri ve transparan detaylar koleksiyonda yer alıyor. Ünlü moda evi, bu koleksiyonda sofistike ve modern Paris kadınlarını yansıtıyor. 

Claire Waight Keller, Paris Haute Couture Haftası kapsamında ilk Givenchy şovunu gerçekleştirdi. Keller, tasarımlarında siyah tonlarına yoğunluk verirken, feminen kesimleriyle modern couture havası yarattı. Keller, siyah ve beyaz gibi monokrom tonların yanı sıra kırmızı, mor ve mavi gibi renklerle tasarımlarında kontrast oluşturmuş. Püskül ve volan detayları bu koleksiyonda da yer alıyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler