MODA - TASARIMCILAR Oscar'ı hangi tasarımcı kazandı? Heyecanla takip ettiğimiz bir ödül sezonunu daha geride bıraktık. Kırmızı halıda ünlülerin hangi tasarımlarla boy göstereceği merak uyandırır. Sizler için kırmızı halıda en çok tercih edilen tasarımcıları derledik. Bakalım kırmızı halı Oscar’ını hangi tasarımcı kazanmış. 10 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
03.03.2017
Banner
Listeyi hazırlarken Altın Küre, SAG, Bafta, Grammy ve tabii ki Oscar ödül törenlerine yakından baktık. Ünlülerin kırmızı halıda tasarımları sergilemesinin yanı sıra aynı zamanda törende ödül takdim ediyor ya da ödül kazanıyorsa bu tasarımcı için de önemli bir ana dönüşüyor. İlk üçe giren modaevlerine yakından bakalım.

Alessandro Michele ile atağa geçen İtalyan modevini bu yıl kırmızı halıda 9 kere gördük. Gucci’yi taşıyan isimler arasında neredeyse tüm ödül törenlerinde adaylığı bulunan Nicole Kidman ve Naomi Harris, Grammy’de ödül kazanan Solange Knowles yer alıyor.

Louis Vuitton tasarımlarını önceki yıllarda kırmızı halıda görmeye alışık değildik. Ancak bu yıl markanın elçileri Michelle Williams, Alicia Vikander ve Sophie Turner’ın katıldıkları her törende başarılı bir şekilde Louis Vuitton tasarımlarını taşımasıyla listeye ikinci sıradan hızlı bir giriş yaptı.

Geçtiğimiz yıl ikinci sırada yer alan Armani bu yıl birinci sıraya yerleşti. Modaevi bu yıl 12 tasarımla zirvede yer aldı. Ödül sezonu boyunca adaylıklarıyla yarışan Nicole Kidman ve Isabelle Huppert, Armani elbisesi ile Oscar ödülünü kucaklayan Viola Davis… Başarılı aktrisler kırmızı halıda Armani tasarımlarıyla boy gösterdi.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler