MODA - TASARIMCILAR Miu Miu'dan etkileyici kampanya Ödüllü oyuncu Naomie Harris, yeni nesil modeller Adwoa ve Kesewa Aboah ve süper model Kate Moss en yeni Miu Miu kampanyasında buluştu. 14 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
30.06.2017
Banner

Miu Miu Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonu için fotoğrafçı Alasdair McLellan tarafından çekilen en yeni reklam kampanyasında bataklıklardan görkemli Preservation Hall binasına kadar çeşitli New Orleans manzaraları ve tarihi yerleri bir kolajda bir araya geliyor.

Naomie Harris, Kate Moss ve Aboah kardeşlerle birlikte Missy Rayder, Jean Campbell, Eliza Cumming, Jasmine Daniels, Rose Daniels, Lily Nova ve Preservation Hall Orkestrası’nın da rol aldığı kampanyanın dekorlarında zengin veya sade arka planlar kullanılmış. Sonuçta ortaya çıkan fotoğraflar, ancak New Orleans gibi canlı ve yemyeşil yerlerde algılanan zaman dışı bir his uyandırıyor. Bol taşlı aksesuarlar, payet yığınları ve yumuşacık dökümlü kumaşları toplayan geniş bantlar, mekanın ve geçmişin iç içe var olduğu bir yaşam tarzını benimsiyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler