MODA - TASARIMCILAR
Los Angeles’ta ERDEM x H&M kutlaması Türkiye'den Meryem Uzerli'nin de katıldığı ERDEM x H&M partisinde Kirsten Dunst, Kate Bosworth, Selma Blair, Kate Mara ve Zendaya,Los Angeles’taki tarihi Ebell kulübünde bir araya geldi.
Malgosia Bela, Alek Wek ve Guinevere Van Seenus gibi modeller Erdem x H&M koleksiyonunu ünlüler, moda dünyasının önde gelen isimleri ve dünya çapındaki moda basınından oluşan bir izleyici kitlesine sundular.

Koleksiyonun romantizmi ve anlatım stili, renklerin ve çiçekli baskıların güzelliğini güçlendirecek şekilde bu özel ambiyansla daha da vurgulandı. Defile aynı zamanda, Erdem’in ilk kez tasarladığı erkek tasarımlarına ev sahipliği yaptı.

“Koleksiyonun Los Angeles’ta yaşam bulduğunu görmek heyecan vericiydi. Dünyayla paylaşmak için sabırsızlandığım bu ürünleri yaratırken H&M ile iş birliği yapmış olmak harika bir duygu” diyor Erdem.

Defilenin diğer konukları arasında Alexa Chung, Barbara Palvin ve Taylor Kitsch yer alıyordu. ERDEM x H&M 2 Kasım’dan itibaren dünya çapında seçili H&M mağazalarında ve hm.com’da sunuluyor olacak.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler