MODA - TASARIMCILAR Londra Moda Haftası'ndan 3 defile Londra Moda Haftası'nın öne çıkan üç defilesinin hikayesi ve yeni sezondan ipuçları sizleri bekliyor. 22 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
21.02.2018
Banner

Erdem, bu sezon 1930’lardan ilham alarak sofistike bir koleksiyon yarattı. Defile National Portrait Gallery’de gerçekleşti. Koleksiyonda kullanılan siluet ve desenlerde Art Deco yansımaları yer alıyor. Mayıs ayında Prens Harry ile evlenecek Meghan Markle'ın gelinliğini Erdem'in tasarlayacağı iddiası moda haftasının en çok konuşulan haberlerinden oldu.

Christopher Kane, geçtiğimiz günlerde Londra Moda Haftası kapsamında Sonbahar/Kış 2018 defilesini sundu. Kane, bu sezon da feminen ve cesur kadını yansıtan bir koleksiyon tasarladı. Siyah ve metalik tonların hakim olduğu bu koleksiyon iddialı dekolte detayları ile dikkat çekiyor. Deri ve floral danteller Kane’in Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alıyor.

Mary Katrantzou'nun yeni koleksiyonundaki siluetlerde Bauhaus mimarisinin yansımaları yer alırken, desenlerde Viktoryen esintiler hakim. Bauhaus sadeliği ve rahatlığı simgelerken, Viktoryen detaylarda süsü ve estetiği yansıtıyor. Katrantzou, bu iki konsepti bir arada sunarak sofistike bir kadını anlatıyor. Viktoryen drapelerde koleksiyonda oldukça dikkat çekiyor. Sıcak altın sarısı ve pembe tonları Katrantzou’nun yeni koleksiyonuna hakim.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler