MODA - TASARIMCILAR Kenzo x H&M'den ilk kampanya görselleri H&M, Kenzo x H&M iş birliği için ikonik moda ve müzik fotoğrafçısı Jean-Paul Goude tarafından çekilen, Iman, Chance The Rapper ve rapper Suboi’nin yer aldığı ilk kampanya görsellerini yayınladı. 42 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
22.09.2016
Banner

Kampanya fotoğraflarında moda, müzik, sanat ve aktivizm dünyasından dünyaca tanınan isimler var. Iman, Chance ve Suboi fotoğraflarda görünen ilk marka elçileri oldu. Kampanya için Goude kendine has ikonik stilini kullanarak, koleksiyondan desenleri yeniden bir araya getirdi ve koleksiyonun karakterini yansıtan görüntüler yakaladı. 

KENZO x H&M kampanyasının tamamı 17 Ekim’de hm.com’da yayınlanacak. Kampanyadaki diğer isimler ise Rosario Dawson, Ryuichi Sakamoto, Chloë Sevigny ve  Xiuhtezcatl Martinez’den oluşuyor.

KENZO x H&M koleksiyonu 3 Kasım’da dünya çapında 250 seçili mağazada satışa sunulacak. Türkiye’de ise sadece Zorlu Center, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Ankara CEPA AVM ve İzmir MaviBahçe AVM mağazalarında satışa çıkacak.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler