MODA - TASARIMCILAR Instagram fotoğrafçılarına defilede özel alan Tommy Hilfiger, New York Moda Haftası’ndaki defilesinde Instagram ile iş birliği yaparak, Instagram fotoğrafçıları için özel bir alan oluşturacak. 32 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
30.01.2016
Banner
Getty Images Turkey

Defilelerin olmazsa olmazlarından biri de katılan konukların telefonları ile en güzel Instagram karelerini çıkarmak için uğraştıkları anlardır. Tommy Hilfiger ise bu konuda akıllıca bir atılımda bulunuyor ve New York Moda Haftası için Instagram ile işbirliği yapmaya hazırlanıyor.

InstaPit adını taşıyan proje katılımcıları defileyi akıllı telefonlarından görüntüleyerek paylaşabilecek. Bu katılımcılar ünlü bloggerlar, YouTube yıldızları ve birkaç ünlü sosyal medya editörlerinin arasından seçilecek.

Hilfiger projeyi şu sözlerle anlatıyor, “Her sezon dijital teknolojiyi daha yenilikçi yöntemler içerisinde kullanmaya çalışıyoruz. Böylelikle daha fazla insanla birlikte bu deneyimi tecrübe etme şansımız oluyor. Instagram dünya modası açısından gerçekten müthiş bir partner.”

Projenin bir önemli amacının ise akıllı telefonlarıyla fotoğraf çekenlerin, defileyi izlemeye çalışanları rahatsız etmesini önlemek olarak görülüyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler