MODA - TASARIMCILAR Gucci'nin konuğu Romalılar Gucci Cruise 2018 reklam kampanyasını tanıttı. Roma Rapsodisi adını taşıyan kampanyada ‘gerçeklik’ teması vurgulanıyor. 18 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
14.09.2017
Banner

Bu sezon Gucci, kreatif direktörü Alessandro Michele’nin önderliğinde Roma'ya giderek daha önceden Lady Gaga ve Duft Punk gibi isimlerle çalışmış ünlü İngiliz fotoğrafçı Mick Rock ile birlikte yeni kampanya için çekimler gerçekleştirdi. Çekilen fotoğraflar, doğal ortamda yapıldı ve filtrelenmeyen bu reklam kampanyasının adı 'Roma Rapsodisi' oldu.

Reklam kampanyası kapsamında çekilen fotoğraflarda Roma’da yaşayan halkın oturduğu apartmanların ve gezdikleri parkların kullanılması kampanyayı daha samimi ve canlı bir hale getirmiş. Çekilen fotoğrafların doğal olması da kampanyanın ruhunu bizlere daha iyi anlatıyor. 

Mick Rock, Gucci’nin bu kampanyasının çekimleriyle ilgili olarak “Kıyafetlerden aldığım enerji bana çok yardımcı oldu. Çünkü hepsi çok muhteşem ve çok renkli. Bir de her fikre açık,  bana güç veren Alessandro var" diye konuştu.

Reklam filmi 1 Ekim’de yayınlanmaya başlayacak.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler