MODA - TASARIMCILAR Gucci'den özel tişört koleksiyonu İngiliz illüstratör Angelica Hicks'in Gucci için hazırladığı tişörtler sınırlı sayıda satışa çıktı. 41 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
02.06.2017
Banner

Kreatif Direktör Alessandro Michele şimdiyse Angelica Hicks’in birkaç çizimini seçerek sınırlı sayıda bir tişört koleksiyonuna imza attı.

Koleksiyonda her birinden 100’er adet üretilmiş 11 farklı tişört tasarımı yer alıyor; yani koleksiyonun dünya çapında toplam 1100 parçası mevcut bulunuyor. Tişörtler 11 farklı tarzı da eski tip metal bir kutuyla ambalajlanıyor; kutunun üzerindeyse tişörtteki çizimin aynısı yer alıyor.

Gucci ve Angelica Hicks'in iş birliği tişörtler sınırlarını aşarak, Milano ve New York duvarlarına da sıçradı Gucci Şubat ayında, New York City’nin Soho mahallesindeki Lafayette Sokağı’nda yer alan, üzerinde San Franciscolu sanatçı Jayde Fish’in çiziminin bulunduğu 760 metre karelik Art Wall’unun açılışını yapmıştı. Gucci Art Wall projesi, Angelica Hicks’in iki tasarımıyla genişledi. Tasarımlardan biri ilk Art Wall’un bulunduğu, Manhattan’daki yerde, diğeriyse eş zamanlı olarak Milano’nun Largo la Foppa’sında, hareketli yaya bölgesi Corso Garibaldi’deki bir duvarda sergileniyor. Bu 176 metre karelik duvar çizimi 2 ay boyunca gösterilecek ve değişmeye devam ederek yıl sonuna kadar özel sanat projelerini sergileyecek.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler