MODA - STİL ÖNERİLERİ Yeni sezonun favorisi yumuşacık deri parçalar Yeni sezonda sıkça göreceğimiz yumuşacık, suni deri parçalar bugüne kadar hiç deri giymeseniz de ya da tarzını ne olursa olsun kalbinizi çalacak. Sizin için bu yeni trendin izini sürdük. 33 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
06.02.2018
Banner

Sonbahar ya da İlkbahar gibi ara ve geçiş sezonlarında dolapların en favori ve işlevsel parçası hiç şüphesiz deri ceketler olur. Çoğu zaman daha sıra dışı ve 'asi' stillerle birlikte düşündüğümüz deri parçalar bu sezon kalem etekler, trenkotlar, şortlar ve elbise olarak günlük hayata kolayca uyarlanabilecek parçalar olarak karşımıza çıkıyor.

Saint Laurent'in defilesinde gördüğümüz fırfırlı dramatik deri elbiseler, Calvin Klein ve Stella McCartney'de yerini bol kesim trençkotlara ya da 2 parçadan oluşan takımlara bırakıyor. Bu şekilde, kalıbı rahat ve yumuşak deriden tasarlanan parçalar, sadece gece frapan kombinlerin bir parçası değil, gündüz ofis stilinize de şıklık katacak dokunuşlar getirecek. 

Nasıl kombinlerim?

Deri parçaları öne çıkarmak için diğer kullandığınız ayakkabı ya da aksesuarlarda minimal tercihler yapmaya dikkat edin. Örneğin deri kalem eteği bol kesim örgü bir kazakla eşleyebilir, deri bir jileyi içine giyeceğiniz gömlekle ofis stiline uyarlayabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler