MODA - STİL ÖNERİLERİ Yaz sıcaklarında ofis stilinin olmazsa olmazları Yazın sıcaklarla boğuşmak bir yana en zoru da her sabah ofise giderken hem mevsime hem ofise uygun bir kombin oluşturmak oluyor. Sizler için ofis stilinde yaz sıcaklarında da rahatlıkla giyebileceğiniz parçaları araştırdık. 3 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
11.07.2017
Banner

Ofis stilinde de sokak stilinde de bu havalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz en zamansız parçaların başında beyaz gömlek geliyor. Pamuksu ya da keten karışımı gömlekler özellikle sizi hem spor hem şık gösterecektir. Etek ve pantolonlarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Tek parçada hem rahatlığı hem de şıklığı yakalamak istiyorsanız daha düz kesim, tek renk ve diz ve diz altı boyda elbiselere başvurabilirsiniz. Daha sade kesimler en canlı renkte bile elbise tercih etseniz sizi klasik ve abartısız gösterecektir. Nude renkte bir topuklu ayakkabı bu tip elbiselerle uygun bir tarz oluşturabilir. 

Mini ve dar etekler ya da şortlar ofis stiline uygun olmayınca biz de çareyi midi boy pileli eteklerde bulduk! Hem romantik hem klasik tarzları ile ister tişört ceket ister gömlek ile kombinleyerek ofiste ve ofis çıkışında hem rahat hem de şık bir stil oluşturabilirsiniz. 

Sıcak havalarda dar ve kalın kumaş pantolonları giymek tam bir işkence! Ama ofis günlerinizde bol paça kısa pantolonlar, daha ince baharlık ya da krep kumaşlar sizi kurtaracaktır. Özellikle açık renkte modelleri tercih edebilirsiniz. İş çıkışı topuklularınızı spor ayakkabılara ve sandaletlere çevirerek günü tamamlamak bile mümkün.

Ofis stilinin olmazsa olmaz parçalarını, toplantı günlerinde giymek gereken ceketleri sıcak havalarda giymek zor olabiliyor. Ama daha baharlık kumaştaki ceketler, dar modellerden çok daha dökümlü kesime sahip olanlar ofiste her zaman elinizin altında bulunabilir. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler