MODA - STİL ÖNERİLERİ Yaz davetlerine özel stil önerileri Yaz döneminin yaklaşmasıyla mezuniyet, düğün ve davet sezonu açıldı. Peki bu davetlerde ne, nasıl giyinmek gerek, önemli noktalar neler, yazının devamında… 32 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
06.06.2017
Banner

Hem baharı çağrıştırması hem de sevimli ve romantik bir havası olması sebebiyle çiçek motifli, nakış işlemeli, transparan tül detaylı elbiseleri davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle açık hava davetlerinde hem ortama uyum sağlayacak hem sizi ne çok abartılı ne de çok sönük gösterecektir.

Kırmızının  ve siyahın cazibesine kapılanlardan ve vazgeçemeyenlerdenseniz yaz davetlerinde de bu renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak ıslak saç modelleri, sıkı topuzlar ve daha fresh gösterecek makyajlar ile açık bantlı ayakkabılarla kullanarak daha yaz mevsimine uygun bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Ne çok fazla çekici ne de çok özensiz gözükmenin hem de yazın sıcağında eğlencenin tadını çıkarmanın en iyi yollarından biri mini bir elbise ile davetlere katılmak. İster rengarenk, ister daha sade tonlarda seçin, eğlenceli çantalar ve ayakkabılarla tamamlayarak daha sevimli bir stil oluşturabildiğiniz gibi dore lame rengi ayakkabılarla da daha zarif ve doğal bir duruş yakalayabilirsiniz.

Eğer siz yazın hakkını vermek adına, daha enerjik görünmek için somon, beyaz, lila, sarı gibi canlı renklerde bir elbise tercih edebilirsiniz. Bu elbiselerde daha uçuşan kumaşlar, uzun modeller rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tip elbiseleri daha sonrasında günlük hayatta da rahatlıkla spor şık bir stile uyarlamak mümkün! 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler