MODA - STİL ÖNERİLERİ Yaz bitmeden: Tatil bavulunun olmazsa olmazları Yazın resmi olarak sonuna geliyor olsak da son bir tatil planı yapanlar ve yapacaklar için sezon bitmeden alınması gereken tatil bavulu parçalarını sizler için derledik. 48 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
04.08.2017
Banner

Bu sezon bikinilerden çok mayolar moda dünyasında çok fazla ön plana çıktı. Dikey çizgili modeller, desenliler ve figürlüler sloganlı parçaların önüne geçti diyebiliriz. Bikini takımlarında ise ya kısa üst şeklindeki üst parçalar ya da 50’leri anımsatan yüksek belli alt parçalar dikkat çekiyor.

Bu sezon plajlarda iki terlik trendi moda dünyasında ses getirdi. Hasır ve halat örme şeklindeki modeller ile plastik modeller birbirinden iki farklı tarz ve ikisi de ayrı ayrı iddialı. Özellikle plastik modellerde canlı renkler ya da sloganlı yazılar esprili ve eğlenceli bir detay oluşturuyor.

Hasır çantalar plajların olmazsa olmazı ama bu sene çantalar tüm parçaların önüne geçiyor. Üzerlerindeki flamingo, kaktüs vb. figürlerinden renklerine, ponponlarına, püsküllerine kadar dev kadar çantalar ile plajın en havalı kadını siz olabilirsiniz.

Tıpkı mayoların birer giyim parçasına dönüşmesi gibi plajda giyilen pareyo ve elbiseler de modacıların ve markaların üzerine daha fazla düştüğü bir trend haline geldi. Hatta omzu açık bluzlar ya da elbiseler bikinilerle kombinlenerek  plajda ayrı bir stil oluşturmanızı sağlıyor. 

İri şapkalar hem romantik hem feminen duruşları ile kadınların her daim çok sevdiği parçalardan… Bu sene şapkalar daha büyük ve daha renkli. Farklı renkler ve desenler bir arada kullanarak tasarlanan şapkalar ister plajda ister şehirde size eşlik etmeye hazır. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler