MODA - STİL ÖNERİLERİ Sezonun asi ruhu: Baskılı tişörtler Bu sezon, daha önce genellikle festival stillerinde karşımıza çıkan eski ünlü rock müzik grupları tişörtleri şimdilerde modanın yeni trendi oluyor. 42 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.11.2016
Banner

Özellikle metalik görünümlü parçaların trend olması ile birlikte yükselişe geçen ve giderek popülerleşen rock grubu baskılı tişörtler gündüz ya da geceye rahatlıkla uyarlanabiliyor.

Haliyle bu tişörtleri siz yine daha asi ve grunge bir stil içerisinde kullanabileceğiniz gibi en şık takımınızın içine giyerek de farklı bir stil ortaya koyabilirsiniz.

Rock grupları tişörtlerinin öne çıkması ile markalar çeşitliliği arttırarak bu tip büyük baskılı tişörtlere daha fazla yer verdiler. Yine aynı rock havasını yansıtan tişörtler metalik parçaların dışında tül ve kadife parçalarla da bu sezon bir araya geliyor.

Bu tip tişörtleri topuklu ayakkabılarla tamamlayarak daha iddialı bir görünüm sergileyebilirsiniz ama siz daha spor ve salaş bir görünüm arıyorsanız biker botlar ideal seçenek olacaktır! 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler