MODA - STİL ÖNERİLERİ Plaja giderken yanıma ne almalıyım? Yazın ilk günününde, hazır önümüzde bir tatil de bizi beklerken plaj stilinin olmazsa olmazlarını derledik. Sizin her daim yanınızda taşıdığınız parçalar neler? 39 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
21.06.2017
Banner

Tabii ki kumsalda geçecek bir günün anahtar parçası plaj çantasıdır! İçinize tüm gün ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınızın sığması için büyük bir boy seçin. Bu yaz özellikle hasır olanlar en çok tercih edilenlerden.

Tüm gün denizden çıktıktan sonra size eşlik edecek, tiril tiril bir plaj elbisesi çantanızın demirbaşları arasında yer alıyor. Bu yıl özellikle straplez ve derin V yakalılar sıkça karşımıza çıkan modeller arasında yer alıyor.

Şapkalar sadece bir aksesuar değil aynı zamanda sizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan bir bariyerdir. Siz siz olun güneşe asla şapkasız çıkmayın! Şapkanın yanı sıra ıslak saçlarınızı toplayabilceğiniz renkli saç bantlarını da yanınıza almayı unutmayın.

Çantanızı ağırlaştırmayan hafif havluları tercih edin. Ama renklerden asla vazgeçmeyin! Bu yıl mayolar da olduğu gibi havlularda da sloganlı seçenekler bir hayli trend. 

Rengarenk bir güneş gözlüğü plaj stilinin olmazsa olmaz parçası... Yılın gözlük trendlerini buraya tıklayarak yakından inceleyebilirsiniz. 

Bu yıl terliklerin yanı sıra sizi çocukuğunuza götürecek plastik deniz ayakkabılarını da tercih edebilirsiniz.

Güneşe asla güneş kremi sürmeden çıkmayın. Kendinize en uygun güneş kremini seçmek için listemize bakmayı unutmayın. 

Çantanızda size gün boyunca eşlik edecek plaj arkadaşlarını unutmayın! Bir e-kitap okuyucu, portatif hoparlör, anılarınız için fotoğraf makinesi ilk aklımıza gelenler arasında.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler