MODA - STİL ÖNERİLERİ Kışın sıcak tutan kombin önerileri Soğuk havalarda ofis stiliniz için kombin hazırlamak daha zordur. Sizler için sezonun trendlerinden yola çıkarak hem şık hem sıcak tutan stil önerileri hazırladık. 0 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.11.2018
Banner

Bornozu andıran bu paltolar tüm gün boyunca dışarıda toplantıda toplantıya koşuyorsanız size hem rahatlık hem de şıklık sunacak. Ayrıca bol kesimiyle de içinde rahatlıkla dilediğiniz gibi kat kat giyinebilirsiniz. 

Tek parça şıklığının temsilci elbiseler de ofis stilinin olmazsa olmazı! Bu sezon ise boyun kısmında kurdele detayı olan elbiseler öne çıkıyor. Siz de mutlaka kombinlerinizde yer verin. 

Kombinlerinizde kazak yerine boynunuzu da sıcak tutatacak dik yakalı bluzlara yer verebilirsiniz. Bu bluzlar rahatlıkla pantolon ve eteklerle kombinlenebilir. Eğer desenli tercih ediyorsanız bluzun içinden bir renk seçerek diğer parçayı bu şekilde birleştirebilirsiniz. 

Sezonun bir diğer trendi ise parlak deri ya da rugan görünümlü dar pantolonlar... Acele bir sabah hazırlığında kolayca kombinleme imkanı sunan bu pantolonlar sizi soğuğa karşı da koruyacak. 

Eğer tercihiniz etekten yanaysa sizi kış günlerinde sıcacık tutacak bir önerimiz var. Bu kış triko etekler yine birçok markada karşımıza çıkıyor. Soğuğa karşı adeta bir zırh gibi sizi koruyacak!

Gri parçalar dolaplarımızın kurtarıcı parçalarındandır. Acele evden çıkmanız gereken bir günde kolayca kombininizi gri bir parçayla tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler