MODA - STİL ÖNERİLERİ İşlemeli ceketlerle 4 hafta sonu kombini Geçtiğimiz sezondan beri herkesin üzerinde gördüğümüz ve görmeye devam edeceğimiz parça işlemeli ceket parkalar! Bol kesimden, işlemeli motiflere kadar birçok seçeneği olan denim ceketler bu sonbaharın da yıldız parçası oluyor. 5 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
08.09.2018
Banner

Belden kuşaklı kimonoyu andıran her yeri işlemeli bu iddialı ceketinizle giyeceğiniz kiremit rengi yüksek bel aynı zamanda bol paça pantolon ve kovboy botlarınızla çok trend olacaksınız!

Ceket-Zara, Pantolon-Beymen, Ayakkabı-Deriden

 

Karpuz kollu asker yeşili ponponları olan bu gömlek ceket ile giyeceğiniz dar paça kot ve spor ayakkabılarınızla konforlu ve şık bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Gömlek-Zara, Kot-Bershka, Ayakkabı – Beymen 

 

Etek kısmı işlemeli bu ceket ile giyeceğiniz koyu renkte boyfriend kot pantolonunuzla oldukça spor bir görünüm elde edebilirsiniz Ancak kombininizi şıklaştırmak için altına küçük topuklu sivri ekoseli ayakkabı tercih ederseniz kombinizi yumuşatabilirsiniz.

 Ceket -Mango, Pantolon-Academia, Ayakkabı-Bershka

 

Asker yeşili kolları fiyonklu işleme detayları olan gömlek ile giyeceğiniz deri pantolon ve leopar detaylı ayakkabınızla oldukça fonksiyonel bir kombin oluşturup gece ya da gündüz herhangi bir davete giderken giyebilirsiniz.

Gömlek-Twist, Ayakkabı-Bershka,  Pantolon-Mango

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler