MODA - STİL ÖNERİLERİ Her vücut tipine uyan 5 mayo modeli Hepimizin vücudunda mutlu hissetmediği bölgeler olabiliyor. Ama doğru kesimde mayolar tercih ettiğinizde daha mutlu ve rahat hissetmeniz mümkün. Peki nelere dikkat etmek gerekiyor? İşte cevabı... 26 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
04.07.2016
Banner

Asimetrik kesimli mayolar algıyı dağıttığı ve dikkati tek bir noktadan uzaklaştırdığı için fazla bölgelerinizi gizleyecektir. Özellikle yanlardaki boş kısımlar sizi ince belli gösterecektir.

Kalça kesimi de mayo seçiminde oldukça önemli bir unsur. Fazla derin kesim modeller sizi uzun bacaklı göstereceği gibi orta hizada mayolar da yan bölgelerinizi daha derli toplu gösterecektir.

Düz modellerdense desenli modeller yine asimetrik kesimde olduğu gibi algıyı dağıtacağı için düz mayolarda belli olabilecek fazla bölgelerinizi gizlemenizi sağlayacaktır.

İki parçadan oluşan, göğüs altı kısımda açıklığı olan ya da iki ayrı renk/desenden oluşan modeller de sizi çok daha iyi hissettirecektir. 

Yüksek belli modeller tercih ettiğinizde hem vücudunuzu toparlamış hem rahatsızlık duyduğunuz bölgeleri gizlemiş olursunuz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler